3 bedroom flat to rent, 71 m², F. S. Tůmy, Orlová, Moravskoslezský Region

Flat to rent 3+1 • 71 m² without real estateF. S. Tůmy, Orlová - Horní Lutyně, Moravskoslezský Region

New
F. S. Tůmy, Orlová - Horní Lutyně, Moravskoslezský RegionPartially equipped • Cellar 3 m² • Loggia 2 m²
Verification of debt-free status required
Monthly rentCZK 8,000

+ Service chargesCZK 4,000
+ Utility chargesCZK 3,000
+ Refundable depositCZK 25,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 8,000 on commissions.

Pronájem bytu 3+1 s lodžií, 71m2, na rozhraní Dětmarovic/Orlové

- nižší panelový dům, ve kterém se byt nachází, je kompletně revitalizován (zateplení, fasáda, plastová okna)

- vchod orientován směrem k rodinným domům a parkovišti

- okna bytu jsou orientovány na JJV a SSZ s výhledem na zeleň, rodinné domy a do rozlehlého vnitrobloku

- byt se nachází ve 4. podlaží z celkových 6, dům je s výtahem

- veřejné parkoviště přímo před vchodem

- k bytu náleží malý uzamykatelný sklep

- 200 metrů od domu začínají cesty kolem rodinných domů v Dětmarovicích (možnost vycházek, cyklistiky, venčení pejska,…)

- byt je 5 minut chůze od supermarketů, školy, školky, veřejné dopravy a zdravotního střediska, 10 minut jízdy na dálnici, 20 minut jízdy do centra Ostravy

Pro více informací a domluvu prohlídky mě kontaktujte prostřednictvím zpráv na komunikační platformě bezrealitky.cz (preferovaná varianta) nebo případně na WhatsAppu 7 75 337 596

Property characteristics

Available from01/07/2026
Building constructionPrecast concrete
Fully furnishedPartly
Listing ID1024320
Usable area71
ConditionVery good
Layout3+1
FloorGround floor
LocationQuiet area
Price per unitCZK 112.68 / m2

What does this listing have to offer?

Basement: 3 m²
Loggia balcony: 2 m²

What you will find nearby

How far to…:

Still looking for the right one?