2 bedroom with open-plan kitchen flat to rent, 65 m², Olbrachtovo náměstí, Brno, Jihomoravský Region

Flat to rent 3+kk • 65 m² without real estateOlbrachtovo náměstí, Brno - Komín, Jihomoravský Region

New
Olbrachtovo náměstí, Brno - Komín, Jihomoravský RegionEquipped • Lift • Parking • Balcony 4 m²
Verification of debt-free status required
Monthly rentCZK 24,000

+ Service chargesCZK 900
+ Utility chargesCZK 2,000
+ Refundable depositCZK 20,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 24,000 on commissions.

Olbrachtovo náměstí 3, Brno - Komín

Nájem 24 000,- Kč za měsíc + 2900,- Kč zálohy na energie a služby.

K pronájmu nabízíme pěkný, po velmi zdařilé rekonstrukci v roce 2020, z větší části zařízený byt 3+kk na ulici Olbrachtovo nám.3 ve vyhledávané lokalitě Komín.

Byt se nachází v 6 nadzemním podlaží v domě s výtahem s nádherným výhledem jednak směrem na Palackého vrch a na druhou stranu na Chocholu nad Komínem a Rozhlednu na Holedné.

Celková plocha bytu je 65 m2. K dispozici je komora, balkon a sklep. .Balkon je vybaven sítí proti holubům. Ve všech oknech jsou žaluzie. V každém pokoji je jedno okno vybaveno sítěmi proti komárům.

V bytě je renovovaná kuchyňská linka, trouba s varnou deskou, myčka, lednička, pračka. Velkoplošná televize s úhlopříčkou 141cm. Byt je vybaven klimatizací.

Obývák (20 m2) je vybavený nábytkem včetně jídelního koutu . Obyvák je propojen s kuchyňskou linkou a vstupním prostorem. Pohodovou atmosféru obyváku dotváří stropní podsvícení.

V ložnici (15 m2) je exkluzivní postel z masivu a celostěnová vestavná skříň o rozměrech 4,5m x 2,5m.

Dům se nachází v klidné lokalitě, nedaleko je škola, školka, několik dětských hřišť. Zastávka MHD je cca 2 min pěší chůze.

Pouze pro nekuřáky.

Vhodné pro pár, nebo rodinu. Malý pejsek ano

Ne studentská ubytovna.

Nájemné 24 000,- Kč + 2900,- Kč záloha na služby a energie. Vratná kauce 20 000,- Kč.

Byt je pojištěn.

Volné od 15.6.2026.

Prohlídky proběhnou ve středu 3.6.2026.

Property characteristics

Available from15/06/2026
Building constructionPrecast concrete
Fully furnishedFully furnished
Listing ID1024314
Usable area65
ConditionVery good
Layout3+kk
Floor6. floor out of 6
LocationResidences
Price per unitCZK 369.23 / m2

What does this listing have to offer?

Balcony: 4 m²
Parking
Lift

What you will find nearby

How far to…:

Still looking for the right one?