Flat to rent 3+1 • 71 m² without real estateRozvoj, Klatovy - Klatovy, Plzeňský Region
Interested?
Communicate all private owners and save CZK 11,500 on commissions.
Nabízím k pronájmu byt 3+1 o rozloze 68 m², který se nachází v cihlové budově a je umístěn ve velmi klidné části. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží budovy, což zajišťuje snadný přístup a příjemné bydlení. Nemovitost je v dobrém stavu a je částečně vybavená, díky čemuž lze ihned začít bydlet bez nutnosti provádět rozsáhlé úpravy.
Dispozice bytu 3+1 nabízí dostatek prostoru pro pohodlný život a představuje ideální volbu pro rodinu či jednotlivce, kteří hledají kvalitní a pohodlné bydlení. K bytu náleží skladovací prostory o ploše 6 m², což dodává nemovitosti další praktickou hodnotu.
V případě zájmu jsem k dispozici prostřednictvím zpráv na komunikační platformě.
Property characteristics
| Available from | 01/07/2026 |
|---|---|
| Building construction | Brick |
| Fully furnished | Partly |
| Heating | Central |
| Ownership | Personal |
| Location | Quiet area |
| Price per unit | CZK 161.97 / m2 |
| Condition | Good |
|---|---|
| Layout | 3+1 |
| Floor | 1. floor out of 3 |
| Listing ID | 1024141 |
| EPC | E - Wasteful |
| Usable area | 71 m² |
What does this listing have to offer?
| Basement: 6 m² |
| Parking |
What you will find nearby
Interested?
Still looking for the right one?