3 bedroom flat to rent, 109 m², Korunní, Prague, Prague
3 bedroom flat to rent, 109 m², Korunní, Prague, Prague
3 bedroom flat to rent, 109 m², Korunní, Prague, Prague
3 bedroom flat to rent, 109 m², Korunní, Prague, Prague
3 bedroom flat to rent, 109 m², Korunní, Prague, Prague
3 bedroom flat to rent, 109 m², Korunní, Prague, Prague
3 bedroom flat to rent, 109 m², Korunní, Prague, Prague
3 bedroom flat to rent, 109 m², Korunní, Prague, Prague
3 bedroom flat to rent, 109 m², Korunní, Prague, Prague
3 bedroom flat to rent, 109 m², Korunní, Prague, Prague
3 bedroom flat to rent, 109 m², Korunní, Prague, Prague

Flat to rent 3+1 • 109 m² without real estateKorunní, Prague - Vinohrady

New
Korunní, Prague - VinohradyEquipped • Lift
Liability insurance requiredVerification of debt-free status required
Monthly rentCZK 42,000

+ Service chargesCZK 2,500
+ Utility chargesCZK 5,000
+ Refundable depositCZK 84,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 42,000 on commissions.

PRONÁJEM 3+1 VINOHRADY 📍 MYČKA + SUŠIČKA + VYBAVENÍ

Hledáte nadstandardní bydlení v žádané části Prahy 2? Nabízím k pronájmu prostorný a kompletně vybavený byt 3+1 na Vinohradech, pár minut od metra Náměstí Míru. Byt se nachází ve 4. patře s výtahem. Je vhodný ideálně pro 3 osoby - skupinu přátel, studenty nebo mladé profesionály. V případě zájmu o nájem, pište prosím do zpráv krátké info o vás (kdo by v bytě bydlel, kde pracujete, co studujete...). Seriózním zájemcům se ozvu obratem do zpráv.

VYBAVENÍ BYTU:

• 3 samostatné neprůchozí pokoje. V každém je postel (včetně matrací, peřin a čistého povlečení) a pracovní stůl.

• Kuchyně je plně vybavená: lednice, varná deska ,trouba, mikrovlnka + veškeré nádobí, hrnce a příbory.

• SPOTŘEBIČE: V bytě je vestavná MYČKA nádobí, PRAČKA a samostatná SUŠIČKA

DISPOZICE A VÝMĚRY:

• Pokoj 1: 24 m2

• Pokoj 2: 22,5 m2

• Pokoj 3: 15 m2

• Kuchyně: 16 m2

• Předsíň: 14m2 vč. šatní skříně

• komora

• Koupelna, samostatné WC

Nájemné 42.000,- + 7.500,- zálohy na služby (vč. plynu a elektřiny, internetu, za společné prostory, výtah...) + 2 měsíční kauce.

Property characteristics

Available from01/06/2026
Building constructionBrick
Fully furnishedFully furnished
Listing ID1024102
Usable area109
ConditionVery good
Layout3+1
Floor4. floor out of 5
LocationCentre
Price per unitCZK 385.32 / m2

What does this listing have to offer?

Lift

What you will find nearby