2 bedroom flat to rent, 45 m², Pionýrská, Olomouc, Olomoucký Region

Flat to rent 2 bedroom • 45 m² without real estatePionýrská, Olomouc - Nová Ulice, Olomoucký Region

Don’t miss out
Pionýrská, Olomouc - Nová Ulice, Olomoucký RegionPartially equipped • Cellar 1.5 m²
Liability insurance requiredVerification of debt-free status required
Monthly rentCZK 14,000

+ Service chargesCZK 2,500
+ Utility chargesCZK 2,000
+ Refundable depositCZK 20,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 14,000 on commissions.

Pronájem bytu 2+1, 45 m², Pionýrská – Olomouc

Nabízíme k pronájmu byt s dispozicí 2+1 (+samostatná šatna) o velikosti 45 m², který se nachází ve zvýšeném přízemí domu na ulici Pionýrská v Olomouci.

Byt je situován ve velmi žádané lokalitě s vysokou občanskou vybaveností a dopravní dostupností. V docházkové vzdálenosti se nachází Kaufland, obchodní centrum Haná, Aquapark Olomouc, základní škola i dětské hřiště. Nedaleko je také městský park Smetanovy sady. Lokalita nabízí rychlé napojení na dálnici. Nedaleko je fakultní nemocnice.

Dispozice bytu:

dva samostatné pokoje

kuchyně s jídelním koutem

koupelna se sprchovým koutem a WC

samostatná šatna

velká chodba s vestavěnou skříňí

Byt je nabízen jako částečně zařízený.

Kuchyňská linka je vybavena elektrickou varnou deskou s troubou a lednicí s mrazákem. Součástí je jídelní stůl a židle.

V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo a toaleta.

Oba pokoje a šatna jsou nezařízené.

Cena:

Nájemné: 14 000 Kč / měsíc

Zálohy na služby včetně elektřiny a internetu: 4 500 Kč / měsíc

Vratná kauce: 20 000 Kč

Minimální doba pronájmu je 1 rok s možností prodloužení.

Property characteristics

Available from16/05/2026
Building constructionPrecast concrete
Fully furnishedPartly
DesignStandard
Listing ID1024088
ReconstructionComplete
Usable area45
ConditionVery good
Layout2 bedroom
Floor1. floor out of 12
HeatingCentral
EPCG - Extremely uneconomical
LocationQuiet area
Price per unitCZK 311.11 / m2

What does this listing have to offer?

Wheelchair accessible
Basement: 1.5 m²

What you will find nearby

How far to…:

Still looking for the right one?