1 bedroom with open-plan kitchen flat to rent, 48 m², Oblá, Brno, Jihomoravský Region

Flat to rent 2+kk • 48 m² without real estateOblá, Brno - Nový Lískovec, Jihomoravský Region

New
Oblá, Brno - Nový Lískovec, Jihomoravský RegionPartially equipped • Lift
Verification of debt-free status required
Monthly rentCZK 13,500

+ Service chargesCZK 2,400
+ Utility chargesCZK 1,100
+ Refundable depositCZK 15,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 13,500 on commissions.

Nabízím dlouhodobý pronájem bytu 2+kk v panelovém domě s výtahem ve velmi dobrém stavu. Byt o rozloze 48 m² disponuje praktickou dispozicí a je částečně vybaven, což umožňuje rychlé nastěhování a úpravu podle vlastních představ. Rozměry pokojů jsou: 12 m² ložnice a 24 m² obývací pokoj s kuchyňským koutem. Součástí kuchyňského koutu je kuchyňská linka včetně elektrospotřebičů (lednice, varná deska, trouba a digestoř). Byt disponuje zděným jádrem s prostornou koupelnou a samostatnou toaletou.

Lokalitu hodnotím jako atraktivní, v blízkosti zeleně i dobře dostupnou z centra. 4 minuty od zastávky MHD. Bohunická nemocnice i Campus jsou v krátké dojezdové vzdálenosti.

V případě zájmu o bližší informace nebo domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat prostřednictvím zpráv na komunikační platformě. Ráda se s vámi podělím o další detaily a zorganizujeme osobní prohlídku této nemovitosti.

Property characteristics

Available from01/07/2026
Building constructionPrecast concrete
Fully furnishedPartly
Listing ID1023749
Usable area48
ConditionVery good
Layout2+kk
Floor4. floor out of 12
LocationResidences
Price per unitCZK 281.25 / m2

What does this listing have to offer?

Lift

What you will find nearby

How far to…: