No image available

Flat to rent Studio • 52 m² without real estateKořenov - Polubný, Liberecký Region

New
Kořenov - Polubný, Liberecký RegionEquipped • Cellar 7 m²
Monthly rentCZK 10,500Save CZK 1,500CZK 12,000

+ Service chargesCZK 1,000
+ Utility chargesCZK 1,000
+ Refundable depositCZK 10,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 10,500 on commissions.

Nabízím k pronájmu byt 1+kk o rozloze 52 m², který se nachází ve cihlové budově. Nemovitost je situována ve třetím podlaží z celkového počtu tří podlaží bez výtahu a vyznačuje se dobrým stavem. Ideální pro možnost rekreace a odpočinku nedaleko Harrachova. Krásné okolí na pomezí Krkonoš a Jizerských hor. Možnost procházek, lyžování, cykloturistiky .Byt je ideální pro jednotlivce, kteří ocení klidné prostředí pro trvalejší bydlení. I pro rodiny k rekreaci.

Parkování možno ev.i před domem, ale není garantováno.

Byt je volný, k pronájmu asi od září,října.

Foto zatím není k dispozici. Bude až během července/srpna.

Property characteristics

ConditionGood
LayoutStudio
Floor2. floor out of 3
HeatingElectric boiler
OwnershipPersonal
Usable area52
Building constructionBrick
Fully furnishedFully furnished
DesignStandard
Listing ID1023737
LocationQuiet area
Price per unitCZK 201.92 / m2

What does this listing have to offer?

Basement: 7 m²

What you will find nearby

How far to…:

Still looking for the right one?