Flat to rent • 18 m² without real estateMoravská, Prague - Vinohrady
Moravská, Prague - VinohradyEquippedLiability insurance requiredVerification of debt-free status requiredInterested?
Communicate all private owners and save CZK 12,000 on commissions.
Nabízím k pronájmu útulný, krásný malý grafický ateliér o rozloze 18 +14 m²(patra), s vysokým stropem a s dvěma patry, jedno na spaní, druhé na úřadování, nacházející se v cihlové budově s celkem čtyřmi podlažími. Nemovitost je umístěna na suterénním podlaží (-1), což přináší jistou míru klidu a soukromí. Byt se vyznačuje velmi dobrým stavem a je kompletně vybaven, připravený ke okamžitému nastěhování bez nutnosti dalších úprav. Prostor je ideální jako garsonka pro jednoho, pro dva o 1000 Kč dražší nebo tichá kancelář. Byt je kompletně vybavený, sklokeramická varná deska, digestoř, trouba, myčka, dvě televize, žehlička, fén, pračka, sušička atd. Toaleta je samostatně na chodbě pro nájemce uzamykatelná. Ateliér je celý dělaný ze dřeva, takže to vypadá jako ve staré chalupě nebo ve srubu. Okno je směrem do vnitro bloku domu, takže oceníte naprostý klid, budete si připadat jako na samotě u lesa.
Property characteristics
| Available from | 15/05/2026 |
|---|---|
| Building construction | Brick |
| Fully furnished | Fully furnished |
| Listing ID | 1023697 |
| Usable area | 18 m² |
| Condition | Very good |
|---|---|
| Layout | Other |
| Floor | Floors not specified |
| Location | Centre |
| Price per unit | CZK 666.67 / m2 |
What you will find nearby
Interested?
Still looking for the right one?