house for sale, 200 m², Kytlice, Ústecký Region
house for sale, 200 m², Kytlice, Ústecký Region
house for sale, 200 m², Kytlice, Ústecký Region
house for sale, 200 m², Kytlice, Ústecký Region
house for sale, 200 m², Kytlice, Ústecký Region
house for sale, 200 m², Kytlice, Ústecký Region
house for sale, 200 m², Kytlice, Ústecký Region
house for sale, 200 m², Kytlice, Ústecký Region
house for sale, 200 m², Kytlice, Ústecký Region
house for sale, 200 m², Kytlice, Ústecký Region
house for sale, 200 m², Kytlice, Ústecký Region
house for sale, 200 m², Kytlice, Ústecký Region
house for sale, 200 m², Kytlice, Ústecký Region
house for sale, 200 m², Kytlice, Ústecký Region
house for sale, 200 m², Kytlice, Ústecký Region
house for sale, 200 m², Kytlice, Ústecký Region

House for sale 6+kk • 200 m² without real estateKytlice - Falknov, Ústecký Region

New
Kytlice - Falknov, Ústecký RegionEquipped • Parking • Garage
PriceCZK 9,600,000

Nabízím k prodeji svůj rodinný dům, který se nachází v atraktivní lokalitě. Nemovitost o dispozici 6+kk se nachází ve smíšeném typu budovy a vyznačuje se dobrým stavem. Dům je osobním vlastnictvím a je kompletně vybaven, což ocení zejména ti, kteří hledají bezstarostné bydlení.

Dispozice domu nabízí dostatek prostoru pro komfortní rodinný život. S celkovou obytnou plochou 200 m² a rozlehlým pozemkem o výměře 3500 m² lze využít řadu možností k relaxaci i aktivnímu odpočinku. V domě je zajištěna garáž a dostatek parkovacích míst pro vaše vozy, což přispívá k pohodlí a bezpečnosti.

Celkový vzhled nemovitosti i její technické zajištění jsou v pořádku, přičemž energetická náročnost budovy označená štítkem F poskytuje potřebné informace o spotřebě energie. Věřím, že tato nemovitost splní očekávání i těch nejnáročnějších zájemců.

V případě zájmu mne prosím kontaktujte skrz zprávy na této komunikační platformě.

Property characteristics

Available from14/05/2026
Building constructionMixed
Fully furnishedFully furnished
OwnershipPersonal
Location of the houseSeparate
Land space3,500
ConditionGood
Layout6+kk
Listing ID1023409
EPCF - Very uneconomical
Usable area200
Price per unitCZK 48,000 / m2

What does this listing have to offer?

Garage
Parking

What you will find nearby

How far to…:

Still looking for the right one?