plot for sale, 18,957 m², Ždírec, Liberecký Region
plot for sale, 18,957 m², Ždírec, Liberecký Region
plot for sale, 18,957 m², Ždírec, Liberecký Region

Plot for sale • 18957 m² without real estateŽdírec - Ždírec v Podbezdězí, Liberecký Region

New
Ždírec - Ždírec v Podbezdězí, Liberecký Region
PriceCZK 950,000

Nabízím k prodeji osobní les, který disponuje rozlohou 18 957 m². Jako přímý majitel Vám představuji tento jedinečný kousek přírody, který je ideální volbou pro ty, kdo hledají klidné místo pro relaxaci nebo rekreační využití daleko od městského shonu. Les se nachází v malebném prostředí, kde si můžete užít krásy přírody a zároveň si užít pocit soukromí a bezpečí, který osobní vlastnictví zajišťuje.

Díky rozsáhlé ploše nabízí tento pozemek nesčetné možnosti využití. Je obklopený přirozenou scenérií, která poskytuje ideální zázemí pro rozvoj rekreačních projektů nebo osobní útočiště. Kontaktujte mě skrze zprávy na komunikační platformě, kde ráda poskytnu další informace a domluvím osobní prohlídku tohoto atraktivního pozemku.

Property characteristics

Available from14/05/2026
Land typeForest
Land space18,957
Listing ID1023383
OwnershipPersonal
Price per unitCZK 50.11 / m2

What you will find nearby

How far to…:

Still looking for the right one?