Flat to rent 2+kk • 56 m² without real estateKardausova, Prague - Dolní Měcholupy
Interested?
Communicate all private owners and save CZK 22,000 on commissions.
Nabízíme k pronájmu moderní byt o dispozici 2+kk a velikosti 56 m² s terasou o ploše 10 m², který se nachází v rezidenční čtvrti Malý Háj v Praze, Dolních Měcholupech. K bytu je možno pronajmout také garážové parkovací stání, situované přímo u vchodu do garáží.
Byt se nachází v sedmém, nejvyšším nadzemním podlaží, a nabízí tak panoramatický výhled na Prahu, který nabízí málokterý byt v této lokalitě. V bytě je také komora, další úložný prostor je i ve velkorysých skříních na chodbě. Součástí vybavení je kuchyňská linka se spotřebiči a pračka.
Bytový dům je novostavba z roku 2018 ve velmi dobrém stavu. V domě je k dispozici výtah. Budova je vybavena moderním zabezpečením v podobě vstupu na čip a kamerového systému. Vytápění a ohřev vody jsou řešeny dálkově, což přispívá ke komfortnímu a bezstarostnému bydlení.
Rezidenční čtvrť Malý Háj se nachází ve velmi klidné části Prahy a nabízí kompletní občanskou vybavenost. Dopravní obslužnost je výborná – autobusová zastávka se nachází přímo u domu. Na nejbližší stanici metra (Depo Hostivař) se lze dostat z této zastávky autobusem č. 173 za 8 min. V okolí najdete kavárny, obchody, volně přístupnou venkovní posilovnu i vnitřní posilovnu, dětská hřiště a spoustu dalších služeb i možností pro pohodlný každodenní život. Pro klidné procházky či na inline brusle využijete cyklostezku k přírodní nádrži Slatina, na nákupy se můžete vydat do nedalekého Europarku či Fashion areny a denní obchůzky vyřídíte v Retail Parku Štěrboholy, kde je například Lidl, Penny, Action, Sinsay či Superzoo.
Tento byt představuje ideální volbu pro ty, kteří hledají moderní, klidné a pohodlné nájemní bydlení v Praze s výbornou dostupností a širokou nabídkou služeb. Hledáme ohleduplné dlouhodobé nájemníky, kteří se k bytu i sousedům budou chovat s respektem. Byt je vhodný pro jednotlivce, pár i menší rodinku.
Cena a podmínky
Nájemné: 22 000 Kč / měsíc + poplatky
Garážové stání: 2 000 Kč/měsíc
Elektřina bude převedena na nájemníka
Vratná kauce: 50 000 Kč
Nastěhování možné v průběhu května. Přednost budou mít zájemci o garážové stání, kteří si jej pronajmou s bytem jako celek.
Property characteristics
| Available from | 18/05/2026 |
|---|---|
| Building construction | Brick |
| Fully furnished | Partly |
| Listing ID | 1023093 |
| Usable area | 56 m² |
| Condition | New-build |
|---|---|
| Layout | 2+kk |
| Floor | 7. floor out of 7 |
| Location | Quiet area |
| Price per unit | CZK 392.86 / m2 |
What does this listing have to offer?
| Garage | |
| Terrace: 10 m² |
| Lift |
What you will find nearby
Interested?
Still looking for the right one?