1 bedroom with open-plan kitchen flat to rent, 50 m², Mlékojedy, Ústecký Region

Flat to rent 2+kk • 50 m² without real estateMlékojedy - Mlékojedy u Litoměřic, Ústecký Region

New
Mlékojedy - Mlékojedy u Litoměřic, Ústecký RegionParking
Monthly rentCZK 15,000

+ Service chargesCZK 1,000
+ Utility chargesCZK 1,000
+ Refundable depositCZK 30,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 15,000 on commissions.

Nabízím ke svému pronájmu moderní 2+kk byt v novostavbě, který se nachází ve stabilní cihlové budově. Byt o rozloze 50 m² se nachází v příjemném prostředí a je umístěn ve druhém patře ze tří. Nemovitost sice není vybavená, což umožňuje zařídit si interiér přesně podle vlastních představ, a zároveň nabízí možnost upravit si bydlení dle osobního vkusu.

Budu rád, pokud oslovíte zprávou či prostřednictvím komunikační platformy nebo e-mailem a domluvíme si prohlídku. V bytě je zajištěno parkování a zohledněn je i bezbariérový přístup, což přispívá k pohodlnému a bezstarostnému bydlení. Těším se na Vaše zprávy.

Property characteristics

Available from13/05/2026
Building constructionBrick
Fully furnishedUnfurnished
Listing ID1023040
Usable area50
ConditionNew-build
Layout2+kk
Floor2. floor out of 3
LocationQuiet area
Price per unitCZK 300 / m2

What does this listing have to offer?

Wheelchair accessible
Parking

What you will find nearby

How far to…:

Still looking for the right one?