Studio flat to rent, 38 m², R.A. Dvorského, Prague, Prague
Studio flat to rent, 38 m², R.A. Dvorského, Prague, Prague
Studio flat to rent, 38 m², R.A. Dvorského, Prague, Prague

Flat to rent Studio • 38 m² without real estateR.A. Dvorského, Prague - Horní Měcholupy

R.A. Dvorského, Prague - Horní MěcholupyGarage
Liability insurance required
Monthly rentCZK 15,000

+ Service chargesCZK 3,000
+ Utility chargesCZK 1,000
+ Refundable depositCZK 15,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 15,000 on commissions.

🏡 Pronájem bytu 1+kk | 38 m² | od 1. 6.

Nabízím k pronájmu moderní a útulný byt o dispozici 1+kk a velikosti 38 m², vhodný pro 1 až 2 osoby. Byt se nachází v klidném domě s příjemnou atmosférou a skvělou dostupností služeb i přírody 🌿

✨ Výhody bytu

* Balkon o velikosti 3 m²

* Sklepní kóje 5 m²

* Parkovací stání v garážích 🚗

* Zvířata povolena 🐾

* Za domem příroda a možnosti procházek

* Klidný a udržovaný dům

📍 Lokalita

* Zastávka MHD cca 4 minuty chůze

* Obchody a občanská vybavenost cca 5 minut chůze

📅 Dostupnost

* Volné od 30.5.2026

💰 Podmínky

* Kauce ve výši 15 000,-

* Nájemné včetně služeb splatné do 15. dne v měsíci za měsíc následující.

* Upřednostním zájemce, kteří mě nebudou obírat o čas a jsou předem rozhodnutí si byt pronajmout. V takovém případě, můžeme podepsat nájemní smlouvy okamžitě, bez zbytečných odkladů.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat do zpráv 📩

Property characteristics

Available from30/05/2026
Building constructionBrick
Fully furnishedUnfurnished
Listing ID1023029
Usable area38
ConditionNew-build
LayoutStudio
Floor5. floor out of 5
LocationSuburb
Price per unitCZK 394.74 / m2

What does this listing have to offer?

Garage

What you will find nearby

How far to…: