3 bedroom flat for sale, 60 m², Růžová, Valašské Meziříčí, Zlínský Region

Flat for sale 3+1 • 60 m² without real estateRůžová, Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou, Zlínský Region

New
Růžová, Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou, Zlínský RegionLift • Balcony 3 m² • Cellar 1 m²
PriceCZK 4,100,000

Nabízím k prodeji světlý byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 v klidné a vyhledávané lokalitě na ulici Růžová ve Valašském Meziříčí.

Byt se nachází na 8. podlaží revitalizovaného panelového domu s výtahem a nabízí tak krásné a nerušené výhledy do okolní přírody.

Výměra bytu je 60 m² plus balkon cca 3,3 m², náleží k němu také sklep a využívání společné kolárny/kočárkárny.

Byt je v původním, udržovaném stavu, vyklizený, a tedy vhodný a připravený k okamžité rekonstrukci. Nabízí široké možnosti úprav pro rodinné bydlení nebo jako skvělá investiční příležitost.

Lokalita je velkou předností - klidná část města, obklopená zelení, přesto jen 5 minut chůze do centra. V pěší vzdálenosti je také veškerá občanská vybavenost: školy, školky, park, dětská hřiště. Benefitem je i výborná dopravní dostupnost - blízké autobusové nádraží.

Byt představuje skvělou příležitost pro ty, kteří hledají nemovitost k rekonstrukci dle vlastního vkusu nebo zajímavou investici v dobře dostupné lokalitě.

Rád zodpovím případné dotazy a domluvím prohlídku prostřednictvím zpráv.

Property characteristics

Available from13/05/2026
Building constructionPrecast concrete
Fully furnishedUnfurnished
Listing ID1022980
EPCG - Extremely uneconomical
Usable area60
ConditionGood
Layout3+1
Floor8. floor out of 10
OwnershipPersonal
LocationQuiet area
Price per unitCZK 68,333.33 / m2
Nemoreport

Are you choosing a apartment?

Make sure you have all the important information!

What does this listing have to offer?

Balcony: 3 m²
Lift
Basement: 1 m²

What you will find nearby

How far to…:

Still looking for the right one?