3 bedroom flat to rent, 74 m², Horská, Liberec, Liberecký Region

Flat to rent 3+1 • 74 m² without real estateHorská, Liberec - Ruprechtice, Liberecký Region

New
Horská, Liberec - Ruprechtice, Liberecký RegionPartially equipped • Balcony 8 m² • Cellar 2 m²
Liability insurance requiredVerification of debt-free status required
Monthly rentCZK 19,500

+ Service chargesCZK 145
+ Utility chargesCZK 2,466
+ Refundable depositCZK 39,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 19,500 on commissions.

Nabízím k pronájmu velmi světlý a prostorný byt s dispozicí 3+1 o rozloze 74m², který se nachází ve 4. ze 4 podlaží, což zajišťuje klid v bytě. Interiér je částečně zařízen, což usnadňuje okamžité nastěhování či úpravu podle vlastních představ.

K dispozici je také prostorný balkón o rozloze 8m², který nabízí krásný výhled na Ještěd a město. Dále byt disponuje sklepem o ploše 2m², který poskytne praktický úložný prostor, navíc je k dispozici kolárna a kočárkárna.

Lokalita bytu je velmi klidná na rozmezí Ruprechtic a Starého města. Z bytu je velice blízko na Lesní koupaliště nebo lesopark Lidové sady. Zároveň je možné se dostat pěšky k Liberecké radnici za cca 15 minut. V blízkosti je ZŠ Lesní a několik mateřských školek.

Parkování okolo domu je bez problému, máme 2 auta a vždy bez problému zaparkujeme.

Vytápění a teplá voda je zajištěno centrální kotelnou a je velmi levné. Zálohy na energie a služby činí 2611Kč pro 2 osoby + elektřina a plyn (vaření - možno změnit). Detail mohu poskytnout při prohlídce.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Property characteristics

Available from01/06/2026
Building constructionMixed
Fully furnishedPartly
Listing ID1022652
Usable area74
ConditionVery good
Layout3+1
Floor4. floor out of 4
LocationQuiet area
Price per unitCZK 263.51 / m2

What does this listing have to offer?

Balcony: 8 m²
Basement: 2 m²

What you will find nearby

How far to…: