Garage for sale • 17 m² without real estateJasanová, Blansko - Blansko, Jihomoravský Region
Jasanová, Blansko - Blansko, Jihomoravský RegionPriceCZK 1,350,000
Nabízím k prodeji cihlovou garáž o výměře 17 m², která se nachází v osobním vlastnictví a je ve velmi dobrém stavu. Nemovitost je nevybavená, což poskytuje budoucímu majiteli možnost ji přizpůsobit vlastním potřebám či představám. Objekt disponuje energetickým štítkem třídy C a jeho kvalita provedení odpovídá požadavkům na moderní garážové stavby.
Kontaktujte mě prostřednictvím zpráv či komunikační platformy, pokud máte zájem o bližší informace nebo si přejete domluvit prohlídku.
Property characteristics
| Available from | 12/05/2026 |
|---|---|
| Building construction | Brick |
| Listing ID | 1022606 |
| EPC | C - Economical |
| Land garage | 17 m² |
| Condition | Very good |
|---|---|
| Fully furnished | Unfurnished |
| Ownership | Personal |
| Location of the property | In the block |
| Price per unit | CZK 79,411.76 / m2 |
What you will find nearby
How far to…:
PriceCZK 1,350,000
Still looking for the right one?