Studio flat to rent, 21 m², Nedbalova, Karviná, Moravskoslezský Region

Flat to rent Studio • 21 m² without real estateNedbalova, Karviná - Karviná-město, Moravskoslezský Region

New
Nedbalova, Karviná - Karviná-město, Moravskoslezský RegionPublic transport 4 minutes of walking • Parking
Monthly rentCZK 4,500

+ Refundable depositCZK 6,460

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 4,500 on commissions.

Nabízíme k pronájmu útulnou garsonku v přízemí cihlového domu, která představuje ideální bydlení pro jednotlivce nebo studenta, kteří hledají klid, jednoduchost a skvělou dostupnost služeb i dopravy.

Byt disponuje velkým, vzdušným obytným pokojem, který nabízí dostatek prostoru pro pohodlné bydlení i praktické uspořádání interiéru. Součástí je menší kuchyňská linka se samostatně stojícím elektrickým sporákem, která plně postačí pro každodenní vaření.

V obytné části jsou plovoucí podlahy, které prostoru dodávají čistý a modernější vzhled. Koupelna je spojena s toaletou a vybavena zděným sprchovým koutem, což zajišťuje jednoduchý a funkční komfort.

Velkou výhodou je možnost parkování přímo před domem. Lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost i kompletní občanskou vybavenost v blízkém okolí. Dům má klidný a udržovaný vchod, což přispívá k příjemnému a nerušenému bydlení.

Zaujala vás tato nabídka? Kontaktujte naši klientskou linku, zašlete poptávku a domluvte si prohlídku. Rádi vám byt osobně ukážeme.

Property characteristics

Available from20/05/2026
Building constructionBrick
Floor1. floor
OwnershipPersonal
Usable area21
Price per unitCZK 214.29 / m2
ConditionVery good
LayoutStudio
Listing ID1022270
EPCD - Less economical
WaterFrom a public source

What does this listing have to offer?

Parking
MHD 4 minutes on foot

What you will find nearby

Public transportKarviná, Nové Město, Osvobození
🚶 319 m (4 mins)
Post officeKarviná 1
🚘 1,082 m (4 mins)
ShopHruška
🚶 594 m (7 mins)
BankMoneta Bank
🚶 604 m (7 mins)
RestaurantRestaurace Zlaté časy
🚶 643 m (8 mins)
PharmacyDr. Max
🚘 1,918 m (4 mins)
School
🚶 798 m (10 mins)
Kindergarden
🚶 482 m (6 mins)
Sports fieldSTaRS Karviná - víceúčelová hala
🚘 948 m (3 mins)
Playground
🚘 996 m (3 mins)

How far to…:

Still looking for the right one?