plot for sale, 4,400 m², Šípy, Středočeský Region
plot for sale, 4,400 m², Šípy, Středočeský Region
plot for sale, 4,400 m², Šípy, Středočeský Region

Plot for sale • 4400 m² without real estateŠípy - Šípy, Středočeský Region

New
Šípy - Šípy, Středočeský Region
PriceCZK 5,500,000

Nabízím k prodeji rovinatý stavební pozemek o výměře 4 400 m², který se nachází na okraji CHKO Křivoklátsko v klidné a krásné přírodě západně od Prahy.

👉 Pozemek je možné koupit jako celek nebo jen jeho část – je již rozdělen na 4 stavební parcely.

👉 Dle územního plánu je zde možná výstavba rodinného domu s obytným podkrovím nebo objektu pro přechodné ubytování (např. penzion, rekreační dům).

🛠 Sítě a přístup:

• připojení elektřiny v jednání

• vodovod a kanalizace na hranici pozemku (přípojky zatím nejsou zřízené)

• příjezdová cesta až k pozemku – obecní komunikace

🌲 Okolí:

Tiché místo obklopené přírodou, ideální pro rodinné bydlení nebo rekreaci.

V pěší vzdálenosti se nachází turistické trasy CHKO Křivoklátsko, zřícenina hradu Krakovec je jen cca 2 km.

Do Prahy se autem dostanete přibližně za hodinu.

💡 Skvělá příležitost pro ty, kdo hledají větší pozemek na klidném místě, s možností výstavby podle vlastních představ.

📩 Cena 1 000 - 1 500 Kč/m2. Více informací do zpráv nebo po telefonu.

Property characteristics

Available from11/05/2026
Land typeBuilding
Land space4,400
Listing ID1022247
OwnershipPersonal
Price per unitCZK 1,250 / m2

What you will find nearby

How far to…:

Still looking for the right one?