Studio flat to rent, 29 m², Thomasova, Prague, Prague
Studio flat to rent, 29 m², Thomasova, Prague, Prague
Studio flat to rent, 29 m², Thomasova, Prague, Prague
Studio flat to rent, 29 m², Thomasova, Prague, Prague
Studio flat to rent, 29 m², Thomasova, Prague, Prague
Studio flat to rent, 29 m², Thomasova, Prague, Prague
Studio flat to rent, 29 m², Thomasova, Prague, Prague
Studio flat to rent, 29 m², Thomasova, Prague, Prague
Studio flat to rent, 29 m², Thomasova, Prague, Prague

Flat to rent Studio • 29 m² without real estateThomasova, Prague - Třebonice

New
Thomasova, Prague - TřebonicePublic transport 6 minutes of walking • Equipped • Lift
Liability insurance requiredVerification of debt-free status required
Monthly rentCZK 16,000

+ Service chargesCZK 4,000
+ Utility chargesCZK 1,000
+ Refundable depositCZK 32,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 16,000 on commissions.

Nabízím k pronájmu útulný a moderně vybavený byt 1+KK, o velikosti 29,3 m2 + 4,5 m2 balkon. Byt se nachází ve 3. podlaží novostavby projektu Britská čtvrť v Praze 5 na pomezí Stodůlek a Třebonic, v ulici Thomasova, v docházkové vzdálenosti od metra B Stodůlky a od nákupní zóny Zličín.

Byt tvoří pokoj propojený s kuchyňským koutem, předsíň a koupelna s toaletou. Interiér je řešen s důrazem na funkčnost a pohodlí, k dispozici je kuchyňská linka se spotřebiči: indukční deska trouba lednice s mrazákem, dále rozkládací pohovka, jídelní stůl se židlemi, vestavěná skříň v chodbě. Byt je vybaven pračkou. Součástí je balkón.

K nastěhování ihned.

Pro více informací o této nemovitosti nebo sjednání prohlídky mě prosím kontaktujte skrz zprávy na komunikační platformě.

Property characteristics

Available from11/05/2026
Building constructionMixed
Fully furnishedFully furnished
Listing ID1022229
Usable area29
ConditionNew-build
LayoutStudio
Floor3. floor out of 6
LocationSuburb
Price per unitCZK 551.72 / m2

What does this listing have to offer?

Lift
MHD 6 minutes on foot

What you will find nearby

Public transport
🚶 459 m (6 mins)
Post officePraha 515
🚶 713 m (9 mins)
ShopDT Market
🚶 179 m (2 mins)
BankKomerční banka
🚶 507 m (6 mins)
RestaurantTUTO Bistro
🚶 251 m (3 mins)
PharmacyDr. Max
🚶 537 m (6 mins)
SchoolAED Academy School
🚶 419 m (5 mins)
KindergardenAreál MŠ Večerníček
🚘 1,456 m (5 mins)
Sports fieldBA Sparta Praha
🚘 1,521 m (5 mins)
Playground
🚶 289 m (3 mins)

How far to…: