flat to rent, 16 m², Novákových, Prague, Prague
flat to rent, 16 m², Novákových, Prague, Prague
flat to rent, 16 m², Novákových, Prague, Prague
flat to rent, 16 m², Novákových, Prague, Prague
flat to rent, 16 m², Novákových, Prague, Prague

Flat to rent • 16 m² without real estateNovákových, Prague - Libeň

Designed for roommates
Novákových, Prague - LibeňPublic transport 2 minutes of walking • Equipped
Monthly rentCZK 8,500

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 8,500 on commissions.

AHOJ. Hledám spolubydlící/ho do neobývaného volného pokoje. Jsem Muž - 27, živnostník a prioritou mi je, abychom si lidsky sedli.

V dotyčném pokoji je samostatné umyvadlo se skříňkou a zrcadlem, nová postel s matrací a povlečením, velký pohodlný sedací vak, dostatek úložného prostoru, velký stůl a židle.

Internet mám solidní 1000/200. TV signál není, ale po domluvě může být. Je to tu vhodné jak pro studenta, tak pro pracujícího člověka. Byt je ve 3. patře bez výtahu.

Metro 150m, Tram 200m, Bus 200m

kompletně zařízeno a připraveno okamžitě k nastěhování.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat skrz zprávy či komunikační platformu.

Property characteristics

AgeOver 5050 years
ConditionGood
LayoutOther
Floor3. floor out of 3
HeatingGas boiler
OwnershipPersonal
LocationQuiet area
Price per unitCZK 531.25 / m2
Available from11/05/2026
Building constructionBrick
Fully furnishedFully furnished
DesignStandard
Listing ID1022169
EPCG - Extremely uneconomical
Usable area16

What does this listing have to offer?

MHD 2 minutes on foot

What you will find nearby

Public transport
🚶 199 m (2 mins)
Post officePraha 8
🚶 270 m (3 mins)
ShopDecagram
🚶 101 m (1 min)
BankKomerční banka
🚶 360 m (4 mins)
RestaurantU krále Jiřího
🚶 40 m (0 mins)
PharmacyLékárna Palmovka
🚶 423 m (5 mins)
SchoolZŠ Palmovka
🚶 381 m (5 mins)
KindergardenMateřská škola Kotlaska
🚶 371 m (4 mins)
Sports fieldFitness
🚶 300 m (4 mins)
Playground
🚶 379 m (5 mins)

How far to…:

Still looking for the right one?