2 bedroom flat to rent, 62 m², Krátká, Hulín, Zlínský Region

Flat to rent 2 bedroom • 62 m² without real estateKrátká, Hulín - Hulín, Zlínský Region

Krátká, Hulín - Hulín, Zlínský RegionEquipped • Parking • Cellar 4 m²
Liability insurance requiredVerification of debt-free status required
Monthly rentCZK 11,000

+ Service chargesCZK 2,600
+ Utility chargesCZK 2,000
+ Refundable depositCZK 11,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 11,000 on commissions.

Nabízím k pronájmu krásný a světlý 2+1 byt o rozloze 62 m², který se nachází v cihlové budově se dvěma podlažími. Byt je situován v přízemí prvního patra a nabízí velmi dobrý stav spolu s kompletním vybavením, takže je připraven k okamžitému nastěhování.

Interiér bytu je pečlivě navržen s ohledem na pohodlí a funkčnost, přičemž všechny prostory jsou prostorné a dobře propojené. Součástí bytu je také sklep o ploše 4 m², který výrazně rozšiřuje možnosti úložných prostor. K dispozici je rovněž parkování, které zajišťuje bezpečné a pohodlné parkování vozidla.

V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat prostřednictvím zpráv či komunikační platformy. Tato nabídka představuje výbornou příležitost pro ty, kteří hledají moderní a pohodlné bydlení v dobře udržovaném bytě s kompletní vybaveností.

Property characteristics

Available from01/07/2026
Building constructionBrick
Fully furnishedFully furnished
Listing ID1021879
Usable area62
ConditionVery good
Layout2 bedroom
Floor1. floor out of 2
LocationQuiet area
Price per unitCZK 177.42 / m2

What does this listing have to offer?

Basement: 4 m²
Parking

What you will find nearby

How far to…: