Flat to rent 3+1 • 81 m² without real estatetřída Osvobození, Příbram - Březové Hory, Středočeský Region
třída Osvobození, Příbram - Březové Hory, Středočeský RegionParking • Balcony 2.4 m² • Cellar 2.3 m²Verification of debt-free status requiredPronájem prostorného bytu 3+1 (81,5 m²) s balkónem
Světlý a prostorný byt 3+1 (81,5 m²) s balkónem, umístěný v 1. patře cihlového domu na třídě Osvobození v Příbrami.
Byt pronajímám tak jak je. Viz foto a video.
Možná dohoda v případě dlouhodobého pronájmu a úprav na náklady nájemce.
Proč si vybrat právě tento byt?
Velkorysý prostor (81,5 m²): Žádné stísněné místnosti. Všechny pokoje jsou neprůchozí, což zajišťuje maximální soukromí.
Flexibilní dispozice: Obývací pokoj lze propojit s ložnicí stylovými dvoukřídlými dveřmi (původní dveře jsou k dispozici).
Kvalitní základy: Nová plastová okna (skvěle tlumí hluk a drží teplo) a zachovalé, poctivé parkety v pokojích.
Balkon: Ideální pro ranní kávu nebo večerní relax.
Stav a dispozice
• nová plastová okna
• ve všech pokojích zachovalé parkety
• všechny pokoje jsou neprůchozí
• obývací pokoj lze propojit s ložnicí širokými dvoukřídlými dveřmi (původní dveře jsou k dispozici)
• v kuchyni je zděná spíž (možno odstranit zvětšit tím prostor kuchyně) a kuchyňská linka
• koupelna s vanou
• topení a ohřev vody dálkově
• plyn v bytě je k dispozici (aktuálně odpojen)
• elektřina bude převedena na nájemce (původní rozvody)
Prostor pro úpravy a investice
Byt je v původním stavu a nabízí tak velký potenciál pro rekonstrukci. Nový nájemce má možnost:
• ponechat byt v současné podobě,
• provést drobné úpravy,
• nebo byt kompletně zrekonstruovat dle vlastního vkusu.
Finanční podmínky
• nájemné: 14 900 Kč / měsíc
• poplatky: 3 000 Kč / měsíc
• elektřina: převod na nájemce
• kauce: 2-3× měsíční nájem (dle dohody a rozsahu plánovaných úprav)
Property characteristics
| Available from | 10/05/2026 |
|---|---|
| Building construction | Brick |
| Fully furnished | Unfurnished |
| Heating | Distance |
| Ownership | Personal |
| Price per unit | CZK 183.95 / m2 |
| Condition | Good |
|---|---|
| Layout | 3+1 |
| Floor | 1. floor out of 4 |
| Listing ID | 1008625 |
| Usable area | 81 m² |
What does this listing have to offer?
| Balcony: 2.4 m² | |
| Parking |
| Basement: 2.3 m² |
What you will find nearby
Still looking for the right one?