Flat to rent Studio • 45 m² without real estateDukelská, Benešov - Benešov u Prahy, Středočeský Region
Dukelská, Benešov - Benešov u Prahy, Středočeský RegionPartially equipped • Lift • Balcony 4 m²Liability insurance requiredVerification of debt-free status requiredInterested?
Communicate all private owners and save CZK 16,000 on commissions.
Nabízíme k pronájmu krásný, světlý a moderní byt 1kk v novostavbě bytového domu v srdci Benešova.
Byt o nadstandardní užitné ploše 45m² je ideální pro jednotlivce či pár, kteří ocení komfort a luxus, včetně praktického umístění v centru města.
K bytu náleží možnost využití společné kolárny.
V bytě se nachází zcela nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (myčka, indukční deska včetně digestoře, mikrovlnná i klasická trouba), v předsíni vestavěné skříně včetně botníku, celý byt je doplněn betonovou stěrkou. Pocit soukromí dotváří venkovní žaluzie. K dispozici je také prostorný balkón.
V docházkové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost včetně obchodů, restaurací a služeb. Rychlé spojení na Prahu zajišťuje pravidelná vlaková a autobusová linka.
Pokud Vás byt zaujal, neváhejte nás, prosím, kontaktovat, rádi se s Vámi domluvíme na osobní prohlídce bytu.
Budeme se těšit!
Property characteristics
| Available from | 30/03/2026 |
|---|---|
| Building construction | Brick |
| Fully furnished | Partly |
| Listing ID | 1007123 |
| Usable area | 45 m² |
| Condition | New-build |
|---|---|
| Layout | Studio |
| Floor | 2. floor out of 6 |
| Location | Centre |
| Price per unit | CZK 355.56 / m2 |
What does this listing have to offer?
| Balcony: 4 m² | |
| Lift |
| Wheelchair accessible |
What you will find nearby
Interested?

Flat to rentNa Potoce, Divišov - Divišov u Benešova, Středočeský Region- 2+kk
- 37 m²
CZK 15,000 + CZK 2,500
Flat to rentPražská, Stříbrná Skalice - Stříbrná Skalice, Středočeský Region- 1 bedroom
- 65 m²
CZK 15,000 + CZK 3,000
Flat to rentTáborská, Benešov - Benešov u Prahy, Středočeský Region- Studio
- 32 m²
CZK 13,000 + CZK 3,000
Flat to rentBezručova, Benešov - Benešov u Prahy, Středočeský Region- 2 bedroom
- 52 m²
CZK 18,000 + CZK 4,400
Flat to rentMasarykovo náměstí, Mnichovice - Mnichovice u Říčan, Středočeský Region- Studio
- 36 m²
CZK 14,000 + CZK 5,300
Still looking for the right one?