Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.

This listing is no longer active

Similar listings

  • Rent
  • Flat
  • 1 bedroom, Studio, 2 bedroom, 2+kk

Show all listings

Show all listings

Rent flat Studio • 41 m²

Nedašovská, Prague - ZličínPublic transport 4 minutes of walking

Monthly rentCZK 14,065

Basic rentCZK 11,765
Utility feesCZK 2,300
Refundable security depositCZK 14,065

Hledání nového bydlení nepatří zrovna mezi nejoblíbenější činnosti, které bychom si mohli představit, avšak kdo z nás někdy v takové situaci nebyl a nemusel ji vyřešit?

Jestliže i vy momentálně patříte mezi takové šťastlivce, přenechte starosti nám a dovolte abychom Vás pozvali, na prohlídku následujícího bytu.

V této inzerci bychom se rádi zaměřili na ty z Vás, kteří žijí sami, mají rádi světlo, útulno a praktičnost.

Momentálně totiž nabízíme pronájem bytu o podlahové ploše celých 41 m², dispozičně řešeného jako 1+kk v ulici Nadašovská, Praha - Zličín.

A jestliže honíte poslední, letošní příležitosti jak vyrýsovat postavu do plavek, potěšíme Vás :) Byt se totiž nachází ve čtvrtém patře domu bez výtahu, což je každodenní kardio zaručené.

Dům je ve skvělém stavu, společné prostory jsou čisté a udržované, což můžete brát po začátek, jako výbornou vizitku Vašich budoucích sousedů :)

Abychom se ale nezdržovali přílišným tlacháním jak se tak lidově říká před prahem bytu, pojďme se teď už společně podívat dovnitř.

Pronajímatelé se snaží svým nájemcům všemožně zjednodušovat bydlení a tak se velmi často stává že, nabízíme byt který je ať částečně , nebo dokonce kompletně zařízen. O kompletním zařízení bytu se můžeme bavit i v tomto případě.

Popis Vybavení:

kuchyňská linka, lednička, elektrická plotýnka, pohovka, stůl + židle, postel, šatní skříň, křeslo, pračka. I

Postačí si zabalit tedy osobní věci, nějaký ten rámeček, nějakou tu květinu, sem tam nějaký ten kobereček a hurá co nevidět, sedíte na pohovce s nohami nahoře a bydlíte :)

Celý byt je velmi bohatý na přirozené světlo. Zcela upřímně, není potřeba Vás lákat na nesmyslné superlativy inzerce, v dnešní době nás všechny zajímá především cena a kvalita, ceně rovná. Tento byt je vhodný pro kohokoliv, kdo si umí spočítat Pražské výdaje na bydlení a přitom nehodlá slevit ze svých nároků.

Mohlo by Vás zajímat:

- k bytu náleží i sklepní prostor, kam můžete umístit vše co zrovna nepotřebujete mít denně na očích ( kolo, lyže, zimní pneu, manžela, manželku ... )

- Zvířátka mohou být Vašimi spolubydlícími v případě dohody s majitelem.

Je nám však zcela jasné že při výběru bytu hraje svou roli taky daná lokalita, dovolte nám tedy Vás pozvat, ještě na malou procházku po okolí.

V okolí je veškerá občanská vybavenost – Metropole Zličín, Ikea, Homepark Zličín, Globus Hypermarket, Tesco apod. Výborná dopravní dostupnost – metro B – Zličín 8 minut chůze, autobusová zastávka Halenkovská nebo Sídliště Zličín (bus 180, 306) je vzdáleno 3 minuty chůze.

No a pokud jste se dočetli až sem, a nabídka Vás zaujala tak výborně :)

Byt je totiž volný k nastěhování IHNED !!! tudíž kdo dřív napíše ten dřív.. však to znáte...

Nájem: 11 765 Kč

Služby: 2 300 Kč - záleží na počtu osob - Energie se převádí na nájemce.

Kauce: 1 až 3 měsíční nájmy.

Kontakty:

Telefon: 605 133 040

WhatsApp: 605 133 040

Email: prohlidky@tvujspravce.cz

Nemovitost pro Vás není vhodná? Nezoufejte. Jsme správní firma a máme k dispozici více než 400 nemovitostí. Neváhejte se nám proto ozvat. Společně nalezneme řešení Vašich bytových potřeb..

Property Characteristics

Listing ID728706
LayoutStudio
ConditionGood
OwnershipPersonal
Administrative feeCZK 1,765
Floor space41
Avaliable from8/1/2022
Floor1
Building typeOther

Additional information

MHD 4 minutes on foot

What you will find nearby