1 bedroom with open-plan kitchen flat to rent, 64 m², Zvěřinova, Prague, Prague

Flat to rent 2+kk • 64 m² without real estateZvěřinova, Prague - Strašnice

Don’t miss out
Zvěřinova, Prague - StrašnicePublic transport 2 minutes of walking • Lift • Garage • Balcony 13 m² • Cellar 3 m²
Liability insurance requiredVerification of debt-free status required
Monthly rentCZK 24,500

+ Service chargesCZK 6,000
+ Refundable depositCZK 40,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 24,500 on commissions.

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu velmi hezký a slunný byt 2+kk o velikosti 64 m2 + balkón 13 m2, který se nachází v rezidenčním projektu (Tulipa Třeběšín) ve 4.p.,. Dispozice bytu je velmi praktická, rozměry jednotlivých místností je možné vyčíst s přiloženého plánku bytu.

Byt je zařízen kuchyňskou linkou včetně vestavěných spotřebičů - myčka, varná deska, lednice s mrazákem, troubou a digestoří. Zbytek bytu je nezařízen a nabízí Vám možnost si ho vybavit dle vlastního přání.

K bytu je nadále možné si pronajmout garážové stání a sklepní kóji, pronájem garážového stání činí 2500 Kč/měsíc (není v ceně pronájmu bytu).

V zálohách je obsažena záloha na spotřebu tepla, vody, elektro, úklid společných prostor, výtah, odpadky, úklid garážového stání. Záloha je kalkulována na 1-2 osoby v bytě.

Byt je situován do vnitrobloku.

Lokalita Strašnice patří mezi velmi vyhledávané části Prahy díky své dostupnosti a občanské vybavenosti. V blízkosti se nachází obchody, restaurace, školy a školka. Díky blízkosti zastávek MHD je zajištěno rychlé spojení do centra.

Jsme přímí majitelé a neplatí se provize za zprostředkování. Kauce činí 40.000,- Kč

Property characteristics

AgeUp to 10 years
ConditionNew-build
Layout2+kk
Floor4. floor
HeatingDistance
OwnershipPersonal
LocationQuiet area
Price per unitCZK 382.81 / m2
Available from01/07/2024
Building constructionMixed
Fully furnishedUnfurnished
DesignStandard
Listing ID601183
EPCC - Economical
Usable area64

What does this listing have to offer?

Balcony: 13 m²
Garage
MHD 2 minutes on foot
Basement: 3 m²
Lift

What you will find nearby

Public transportTřebešín
🚶 176 m (2 mins)
Post officePraha 34
🚘 1,972 m (4 mins)
ShopPENNY
🚶 572 m (7 mins)
BankPojišťovna Kooperativa
🚘 2,002 m (4 mins)
RestaurantV Růžové zahradě
🚶 697 m (8 mins)
PharmacySlunečná lékárna
🚘 1,491 m (3 mins)
SchoolZŠ a MŠ Jarov
🚘 1,614 m (4 mins)
Kindergarden
🚶 774 m (9 mins)
Sports fieldVelodrom Třebešín
🚶 681 m (8 mins)
PlaygroundDětské hřiště Třebešín
🚶 352 m (4 mins)

How far to…: