2 bedroom with open-plan kitchen flat to rent, 77 m², Tupolevova, Prague, Prague

Flat to rent 3+kk • 77 m² without real estateTupolevova, Prague - Letňany

New
Tupolevova, Prague - LetňanyPartially equipped • Lift • Garage • Cellar 3.33 m² • Loggia 9.23 m²
Liability insurance requiredVerification of debt-free status required
Monthly rentCZK 35,000

+ Service chargesCZK 5,840
+ Utility chargesCZK 700
+ Refundable depositCZK 35,000

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 35,000 on commissions.

Nabízím k pronájmu prostorný a světlý byt o dispozici 3+kk v novostavbě z cihly. Nachází se ve čtvrtém patře ze čtyř v moderní budově s výtahem, který zajišťuje pohodlný přístup ke všem suterénům a podlažím. Byt má celkovou výměru 77 m² a je částečně vybaven, což umožňuje okamžité nastěhování a přizpůsobení prostoru vlastním představám.

K bytu náleží garáž, která poskytuje bezpečné parkování, a dále praktická lodžie o ploše 9,23 m², ideální pro relaxaci nebo drobné zahrádkářské aktivity. Navíc disponuje sklepem o ploše 3,33 m², který nabízí další úložiště pro sezónní věci či jiný nábytek.

Celé bydlení je vhodné pro ty, kteří hledají moderní komfort v klidném prostředí, bez nutnosti spolubydlení. V případě zájmu mne prosím kontaktujte prostřednictvím zpráv na komunikační platformě.

Property characteristics

Available from16/05/2026
Building constructionBrick
Fully furnishedPartly
Listing ID1024094
Usable area77
ConditionNew-build
Layout3+kk
Floor4. floor out of 4
LocationBusy area
Price per unitCZK 454.55 / m2

What does this listing have to offer?

Basement: 3.33 m²
Lift
Garage
Loggia balcony: 9.23 m²

What you will find nearby

How far to…: