non-residential property to rent, 220 m², Sklářská, Sázava, Středočeský Region

Commercial property to rent • 220 m² without real estateSklářská, Sázava - Sázava, Středočeský Region

Sklářská, Sázava - Sázava, Středočeský Region
Liability insurance required
Monthly rentCZK 40,264

+ Utility chargesCZK 6,736
+ Refundable depositCZK 80,500

Interested?

Communicate all private owners and save CZK 40,264 on commissions.

Nabízím k pronájmu prostor pro prodejnu textilu, obuvi či smíšeného zboří o rozloze 220 m². Prostory jsou v 1. patře obchodního domu Zář s vlastním vchodem a možností volitelné otevírací doby.

V OD se nacházení obchody Tesco expres, Maso Třebovle, Drogerie Teta a Traficon.

Jedná se o jediný obchodní dům přímo v centru Sázavy.

Prostory procházení rozsáhlou rekonstrukcí a brzy budou připraveny k užívání.

Pro bližší informace se neváhejte ozvat.

Property characteristics

Available from01/07/2026
Building constructionPrecast concrete
Listing ID1023368
Land non-residential space220
ConditionVery good
Fully furnishedUnfurnished
Location of the commercial spaceCorner
Price per unitCZK 183.02 / m2

What you will find nearby

How far to…: