plot for sale, 872 m², Závišice, Moravskoslezský Region
plot for sale, 872 m², Závišice, Moravskoslezský Region
plot for sale, 872 m², Závišice, Moravskoslezský Region

Plot for sale • 872 m² without real estateZávišice - Závišice, Moravskoslezský Region

New
Závišice - Závišice, Moravskoslezský RegionPublic transport 3 minutes of walking
PriceCZK 99,000

U nás nakupujete přímo od vlastníka - bez prostředníků a bez zbytečných výdajů navíc!

k.ú. Závišice

LV č. 448 o výměře 871 m², podíl 7/32

• Parcela č. 1004/18 - o výměře 3984 m² (Orná půda)

Přístupová cesta je zajištěna přes pozemky obce.

Pomáháme lidem bezpečně investovat do pozemků - ať už hledáte stabilní investici, nebo půdu pro hospodaření. Přidejte se k těm, kteří vsadili na jistotu a zhodnocují své peníze tam, kde má investice pevné základy.

Celý proces služby je ZDARMA, správní poplatek (podání na katastr) hradí kupující.

Vlastník si vyhrazuje právo prodat nejvyšší nabídce. Pro informaci ohledně pachtovní smlouvy nás kontaktujte.

Nepropásněte svou příležitost a zavolejte mi s jakýmkoliv dotazem ještě dnes.

Property characteristics

Listing ID1022975
Land space872
Land typeField
Price per unitCZK 113.53 / m2

What does this listing have to offer?

MHD 3 minutes on foot

What you will find nearby

Public transportZávišice, Paseky
🚶 269 m (3 mins)
Post officeKopřivnice
🚘 3,490 m (6 mins)
ShopCoop
🚘 2,269 m (3 mins)
BankKomerční banka
🚘 2,982 m (6 mins)
RestaurantU Platanu
🚘 1,921 m (3 mins)
PharmacyLékárna Medical
🚘 2,944 m (5 mins)
SchoolZŠ a MŠ Závišice
🚘 2,281 m (3 mins)
Kindergarden
🚘 2,262 m (3 mins)
Sports fieldFit centrum
🚘 3,152 m (5 mins)
Playground
🚘 1,675 m (2 mins)

How far to…:

Still looking for the right one?