3 bedroom with open-plan kitchen flat for sale, 97 m², Merhautova, Brno, Jihomoravský Region

Flat for sale 4+kk • 97 m² without real estateMerhautova, Brno - Zábrdovice, Jihomoravský Region

Merhautova, Brno - Zábrdovice, Jihomoravský RegionPartially equipped • Cellar 10 m²
PriceCZK 11,199,900Save CZK 800,000CZK 11,999,900

Přímý majitel nabízí k prodeji světlý a prostorný byt o dispozici 4+kk v osobním vlastnictví o celkové ploše 97 m² (z toho 87 m² podlahová plocha bytu a 10 m² sklep). Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží udržovaného cihlového domu v širším centru Brna – Zábrdovice, v ulici Merhautova. Byt bude připraven k nastěhování od června 2026 – bez nutnosti dalších investic. Kupující neplatí žádnou provizi za zprostředkování a součástí ceny je kompletní právní servis. Prohlídky jsou možné ihned.

Byt právě prochází kompletní a kvalitní rekonstrukcí, která zahrnuje nové rozvody elektřiny, vody a odpadů, nové podlahy, moderní obklady a dlažbu značky Marazzi, sanitu značky GROHE a novou kuchyňskou linku včetně vestavných spotřebičů značky Gorenje s prodlouženou pětiletou zárukou.

Dispozice bytu nabízí prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, tři samostatné pokoje vhodné jako ložnice, dětský pokoj nebo pracovna, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu, technickou místnost vhodnou i jako komora a vstupní chodbu s dostatkem prostoru pro úložná řešení.

Byt je orientován na severozápad a jihovýchod – obývací pokoj a hlavní ložnice směřují do ulice, zatímco další dva pokoje do klidného vnitrobloku se zahradou. Ten nabízí příjemné zázemí pro odpočinek i komunitní život, včetně posezení, možnosti grilování, záhonků, prostoru pro děti i sušáku na prádlo.

Vytápění a ohřev vody jsou řešeny novým plynovým kondenzačním kotlem. Měsíční poplatky do SVJ včetně fondu oprav činí 3.400 Kč.

Zábrdovice patří mezi vyhledávané části Brna díky skvělé dostupnosti do centra a kompletní občanské vybavenosti. V docházkové vzdálenosti se nachází obchody, restaurace, kavárny, školy i zdravotnická zařízení. Lokalita je velmi dobře dostupná městskou hromadnou dopravou – nedaleké zastávky Jugoslávská, Trávníčkova a Dětská nemocnice zajišťují rychlé spojení do centra i dalších částí města.