1 bedroom with open-plan kitchen flat for sale, 50 m², Pod Harfou, Prague, Prague

Flat for sale 2+kk • 50 m² without real estatePod Harfou, Prague - Vysočany

New
Pod Harfou, Prague - VysočanyPublic transport 6 minutes of walking • Partially equipped • Lift • Garage • Loggia 5 m²
PriceCZK 9,500,000

Nabízím k prodeji světlý, slunný a moderní byt 2+kk v novostavbě, který se nachází v budově. Byt o celkové ploše 50 m² je v osobním vlastnictví a jeho dispozice nabízí přehledný a funkční prostor s otevřeným obývacím pokojem spojeným s kuchyňským koutem, ložnicí a komorou, která slouží na přehledné organizování osobních věcí. V ložnici je vestavěná skříň. Lodžie vybízí k odpočinku a pěstování, čímž vytváří kouzelné posezení od jara do podzimu. Garážové stání je na místě se skvělou dostupností k nákladnímu a osobnímu výtahu. Nemovitost bude částečně vybavená nábytkem, pračkou, sušičkou. Nábytek bude i v komoře. Na lodžii jsou instalovány Sunscren rolety.. Slunce v bytě svítí odpoledne, protože byt je situován na západ s výhledem na Prahu. Byt je velmi tichý. Díky garáži a výtahům a bezpečnostní službě je bydlení komfortní. V minutové vzdálenosti je Albert, restaurace, vinárna, prádelna a jiné služby. Cyklostezka blízko domu. V docházkové vzdálenosti dvě nádraží a metro Vysočanská.

Realitky prosím, nevolat.

Property characteristics

Available from02/03/2026
Building constructionBrick
Fully furnishedPartly
Listing ID996397
EPCB - Very economical
Usable area50
ConditionNew-build
Layout2+kk
Floor11. floor out of 13
OwnershipPersonal
LocationQuiet area
Price per unitCZK 190,000 / m2
Nemoreport

Are you choosing a apartment?

Make sure you have all the important information!

What does this listing have to offer?

Wheelchair accessible
Lift
MHD 6 minutes on foot
Garage
Loggia balcony: 5 m²

What you will find nearby

Public transportNádraží Libeň
🚶 469 m (6 mins)
Post officePraha 93
🚶 805 m (10 mins)
ShopPotraviny - Večerka
🚶 449 m (5 mins)
BankReiffeisen Stavební spořitelna
🚶 473 m (6 mins)
RestaurantJídelna Ocelářská
🚶 252 m (3 mins)
PharmacyBenu
🚶 766 m (9 mins)
School
🚶 332 m (4 mins)
KindergardenMateřská škola
🚶 517 m (6 mins)
Sports fieldBig wall
🚶 685 m (8 mins)
Playground
🚶 290 m (3 mins)

How far to…: