Sale flat 2 bedroom • 61 m² bez realitky

Zadní Vinohrady, Chomutov I, Ústecký RegionPartially equipped • Lift • Balcony • Cellar

PriceCZK 2,500,000


Nabízíme k prodeji náš družstevní byt, který se nachází v nejvyhledávanější lokalitě Chomutova. Byt je ve 4. patře 5patrového domu s bezproblémovými a dlouhodobě zde žijícími obyvateli. Samozřejmostí jsou plastová okna, zabezpečené vchodové dveře, zateplení domu a nová fasáda.

Jedná se o slunný byt, jehož ložnice je orientována na severovýchod a obývací pokoj i kuchyň s jídelnou vedou na severozápad. Bonusem jsou nádherné výhledy na panorama Krušných hor a zároveň celé České středohoří. Byt je po částečné rekonstrukci (před 10 lety) a je připraven na přizpůsobení se novému majiteli.

K bytu náleží zabezpečená sklepní kóje, balkón v mezipatře (užívaný společně se sousedním bytem), společná uzamykatelná sušárna a dále společná uzamykatelná místnost pro kola a kočárky.

Byt je napojen na ústřední vytápění, TUV, SV, plyn a elektřinu.

Poloha domu je ideální pro aktivní sport i relaxaci. Zastávka MHD je přímo před domem, pravidelně zde jezdí 2 linky MHD. Opodál se nachází malý obchod s potravinami a malá restaurace. Od domu také vedou hned dvě cyklostezky. Areál Kamencového jezera je dostupný 5 minut chůze. Sportovně-relaxační areál s kinem, Okolo domu je množství stromů, záhonů, trávníky jsou pravidleně udržovány. Za domem se nachází pole a louky.

Property Characteristics

Listing ID716586
Layout2 bedroom
Avaliable from6/1/2022
Floor5
Building typePrefab concrete
Floor space61
Fully furnishedPartly
ConditionGood
OwnershipCooperative
EPCG

Additional information

Balcony
Lift
Cellar
MHD 3 minutes by car

What you will find nearby

Similar listings

  • I’m selling
  • Flat
  • 2 bedroom, 2+kk, 3+1, 3+kk

Show all listings

Show all listings