- 3+kk
- 65 m²
Save CZK 7,000
Interested?
Communicate all private owners and save CZK 16,000 on commissions.
Nabízím pronájem bytu 3 + 1, 63 m2 v ul. Varšavská (Pardubice – Polabiny). Byt se nachází ve 3.patře 7-mi patrového panelového částečně revitalizovaného domu s výtahem. Byt má zděné jádro, plastová okna a je vybaven kuchyňskou linkou, kombinovanou chladničkou a pračkou. V koupelně je umyvadlo, vana a WC. Oba větší pokoje jsou neprůchozí a jsou vybaveny psacími stoly a šatní skříní, jeden menší pokoj je průchozí. V předsíni je šatní skříň a věšáková stěna s botníkem. K bytu patří sklepní kóje. Volné parkování před domem. Vhodné i pro 3-4 studenty, 15 minut chůze od univerzity. Měsíční nájem bytu včetně energií je 20 000 Kč. Vratná kauce 20 000 Kč. Byt je k dispozici od 1.7.2026.
| Available from | 01/09/2023 |
|---|---|
| Layout | 3+1 |
| Floor | 3. floor out of 7 |
| Heating | Distance |
| Ownership | Personal |
| Reconstruction | Interior |
| Usable area | 63 m² |
| Building construction | Precast concrete |
|---|---|
| Fully furnished | Partly |
| Design | Standard |
| Listing ID | 465893 |
| EPC | C - Economical |
| Location | Quiet area |
| Price per unit | CZK 253.97 / m2 |
| Basement: 63 m² | |
| Parking |
| Lift | |
| MHD 4 minutes on foot |
Interested?

Still looking for the right one?