3 bedroom flat for sale, 79 m², Keplerova, Ústí nad Labem, Ústecký Region

Flat for sale 3+1 • 79 m² without real estateKeplerova, Ústí nad Labem - Krásné Březno, Ústecký Region

New
Keplerova, Ústí nad Labem - Krásné Březno, Ústecký RegionEquipped
PriceCZK 3,500,000

Nabízíme k prodeji byt 3+1 v panelovém domě v Ústí nad Labem. Byt se nachází ve velmi dobrém stavu a je situován ve druhém patře budovy s výtahem. Díky praktické dispozici a užitné ploše 79 m² poskytuje dostatek prostoru pro rodinné bydlení.

Jednou z výhod této nemovitosti je balkon o ploše 4 m², který nabízí příjemné místo k relaxaci s výhledem na okolí. K bytu náleží také sklep o velikosti 3 m², poskytující dodatečný úložný prostor. Byt je v osobním vlastnictví.

Pokud Vás byt zaujal, neváhejte nám napsat nebo zavolat a rádi Vám vše ukážeme osobně. Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě.

Property characteristics

ConditionVery good
Layout3+1
Floor2. floor out of 7
OwnershipPersonal
LocationResidences
Price per unitCZK 44,303.80 / m2
Building constructionPrecast concrete
Fully furnishedFully furnished
Listing ID1025432
EPCG - Extremely uneconomical
Usable area79
Nemoreport

Are you choosing a apartment?

Make sure you have all the important information!

What you will find nearby

How far to…:

Still looking for the right one?