2 bedroom with open-plan kitchen flat for sale, 122 m², Gočárova třída, Hradec Králové, Královéhradecký Region

Flat for sale 3+kk • 122 m² without real estateGočárova třída, Hradec Králové - Hradec Králové, Královéhradecký Region

New
Gočárova třída, Hradec Králové - Hradec Králové, Královéhradecký RegionEquipped • Cellar 9.5 m²
PriceCZK 7,999,000

Nabízím k prodeji prostorný a světlý 3+kk byt v cihlové budově se čtyřmi podlažími (video prohlidka:https://youtube.com/shorts/RFG0eurNCpM?is=Pgl_P__zZZorP4qq ) , který se nachází ve velmi dobrém technickém a estetickém stavu. Jako přímý majitel vlastním tuto nemovitost osobně a rád Vám ji představím při osobní prohlídce.

Dispozice bytu je promyšlená a funkční, což zaručuje pohodlné a moderní bydlení. Celková obytná plocha činí 122 m² a byt je plně vybaven, což umožňuje ihned nastěhování bez nutnosti dalších investic. K bytu náleží také sklep o velikosti 9,5 m², který nabízí dostatek úložného prostoru pro sezónní věci či další potřeby. V rámci bytu je i neprůchozí komora/skladiště a obytne vrchni patro.

Jedna se o atraktivní lokalitu v doslova sousedství veškeré občanské vybavenosti. Školy, školky, kroužky, cvičení, kavárny, obchody a pekárny. Stezky podél řeky a Jiráskovy sady cca 3 min. chůze.

Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě kontaktujte prostřednictvím zpráv anebo telefonu.

Property characteristics

Available from31/05/2026
Building constructionBrick
Fully furnishedFully furnished
Listing ID1025133
EPCG - Extremely uneconomical
Usable area122
ConditionVery good
Layout3+kk
Floor4. floor out of 4
OwnershipPersonal
LocationCentre
Price per unitCZK 65,565.57 / m2
Nemoreport

Are you choosing a apartment?

Make sure you have all the important information!

What does this listing have to offer?

Basement: 9.5 m²

What you will find nearby

How far to…:

Still looking for the right one?