plot for sale, 800 m², Česká Lípa, Liberecký Region
plot for sale, 800 m², Česká Lípa, Liberecký Region
plot for sale, 800 m², Česká Lípa, Liberecký Region
plot for sale, 800 m², Česká Lípa, Liberecký Region
plot for sale, 800 m², Česká Lípa, Liberecký Region
plot for sale, 800 m², Česká Lípa, Liberecký Region
plot for sale, 800 m², Česká Lípa, Liberecký Region
plot for sale, 800 m², Česká Lípa, Liberecký Region

Plot for sale • 800 m² without real estateČeská Lípa - Česká Lípa, Liberecký Region

New
Česká Lípa - Česká Lípa, Liberecký Region
PriceCZK 1,160,000

Prodáme, bez RK ! malou zahradu s karavanem, 800 m2. Elektřina vede podél pozemku. Voda se řeší vrtem. Půvabné a klidné místo na okraji malebné obce Radeč, 12 km od ČL. Celková cena včetně staršího karavanu je 1.160.000,- Kč. . Hodí se pro rekreační, zahrádkářské a stanovací účely. Vhodná pro budoucí stavbu menší chaty nebo domku. RK nevolat !!!

Property characteristics

Available from19/05/2026
Land typeGarden
Land space800
Listing ID1025091
OwnershipPersonal
Price per unitCZK 1,450 / m2

What you will find nearby

How far to…:

Still looking for the right one?