1 bedroom with open-plan kitchen flat for sale, 49 m², Nýřanská, Vejprnice, Plzeňský Region

Flat for sale 2+kk • 49 m² without real estateNýřanská, Vejprnice - Vejprnice, Plzeňský Region

New
Nýřanská, Vejprnice - Vejprnice, Plzeňský RegionPartially equipped • Parking • Terrace 11.25 m²
PriceCZK 4,290,000

🏡 Investiční byt 2+kk s nájemníky ve Vejprnicích – bez starostí a s okamžitým výnosem.

Nabízím k prodeji krásný byt 2+kk v osobním vlastnictví o velikosti 49 m² s prostornou terasou o velikosti 11,25 m². Byt se nachází ve 2.podlaží domu v oblíbené lokalitě Vejprnice. Jedná se o novostavbu z roku 2021. Byt působí útulně a nabízí praktickou dispozici pro pohodlné bydlení.

Byt je aktuálně pronajatý spolehlivým nájemníkům, kteří mají zájem v nájmu pokračovat i nadále. Nemovitost tak představuje ideální investiční příležitost pro někoho, kdo hledá byt se stabilním výnosem bez nutnosti řešit hledání nových nájemců či počáteční obsazení. Stačí převzít fungující investici.

Velkou výhodou je také lokalita – Vejprnice nabízejí kompletní občanskou vybavenost a výbornou dostupnost do Plzně. V docházkové vzdálenosti najdete MHD, vlak, autobusové spojení, školu, školku, poštu, obchody i sportovní vyžití.

📩 Pokud hledáte smysluplnou investici do nemovitosti s již fungujícím pronájmem, rád poskytnu více informací a domluvím osobní prohlídku.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat pro domluvení dalšího postupu a sjednání prohlídky.

Property characteristics

AgeUp to 10 years
ConditionVery good
Fully furnishedPartly
DesignStandard
Listing ID1024681
EPCE - Wasteful
Usable area49
Available from18/05/2026
Layout2+kk
Floor2. floor out of 2
HeatingElectric boiler
OwnershipPersonal
LocationSuburb
Price per unitCZK 87,551.02 / m2
Nemoreport

Are you choosing a apartment?

Make sure you have all the important information!

What does this listing have to offer?

Parking
Terrace: 11.25 m²

What you will find nearby

How far to…:

Still looking for the right one?