plot for sale, 6,746 m², Hrusice, Středočeský Region
plot for sale, 6,746 m², Hrusice, Středočeský Region
plot for sale, 6,746 m², Hrusice, Středočeský Region

Plot for sale • 6746 m² without real estateHrusice - Hrusice, Středočeský Region

New
Hrusice - Hrusice, Středočeský RegionPublic transport 5 minutes by car
PriceCZK 6,750,000

Vlastníka Vám nabízíme pozemek ke koupi.

k.ú. Hrusice

LV č. 1254 o celkové výměře 6746 m²

• Parcela č. 1542 - o výměře 6746 m² (Orná půda)

Přístupová cesta je zajištěna přes pozemky obce.

Pomáháme lidem bezpečně investovat do pozemků - ať už hledáte stabilní investici, nebo půdu pro hospodaření. Přidejte se k těm, kteří vsadili na jistotu a zhodnocují své peníze tam, kde má investice pevné základy.

Zajišťujeme celou transakci - přípravu smluv i právní servis. Zaručíme Vám jednoduchý a transparentní obchod. Vlastník si vyhrazuje právo prodat nejvyšší nabídce.

Nepropásněte svou příležitost a zavolejte mi s jakýmkoliv dotazem ještě dnes.

Property characteristics

Listing ID1024607
Land space6,746
Land typeField
Price per unitCZK 1,000.59 / m2

What does this listing have to offer?

MHD 5 minutes by car

What you will find nearby

Public transportHrusice
🚘 1,069 m (5 mins)
Post officeSenohraby
🚘 1,502 m (3 mins)
Shop
🚘 2,290 m (5 mins)
RestaurantU Kaštánků
🚘 624 m (2 mins)
Pharmacy
🚘 5,323 m (9 mins)
SchoolZákladní škola T. G. Masaryka Mnichovice
🚘 5,320 m (11 mins)
KindergardenMateřská škola
🚘 1,134 m (5 mins)
Sports field
🚘 8,470 m (12 mins)
Playground
🚘 1,116 m (5 mins)

How far to…: