plot for sale, 181 m², Chrudim, Pardubický Region
plot for sale, 181 m², Chrudim, Pardubický Region
plot for sale, 181 m², Chrudim, Pardubický Region
plot for sale, 181 m², Chrudim, Pardubický Region

Plot for sale • 181 m² without real estateChrudim - Chrudim, Pardubický Region

New
Chrudim - Chrudim, Pardubický Region
PriceCZK 1,300,000

Nabízím k prodeji zahrádku v oblíbené zahrádkářské kolonii Na Bělidle v Chrudimi. Součástí pozemku je zahradní domek o výměře 21 m² a malá komora vhodná k uskladnění nářadí. Domek je částečně podsklepen. K pozemku je přivedena elektřina 230V, v dosahu je kanalizace. Zahrádka se nachází cca 50 m od řeky v příjemné lokalitě, která poskytuje ideální podmínky pro pěstování rostlin či relaxaci mimo ruch města.

V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat prostřednictvím zpráv prostřednictvím komunikační platformy.

Property characteristics

Available from14/05/2026
Land typeGarden
Land space181
Listing ID1023467
OwnershipPersonal
Price per unitCZK 7,182.32 / m2

What you will find nearby

How far to…:

Still looking for the right one?