3 bedroom flat for sale, 82 m², Jižní, Česká Lípa, Liberecký Region

Flat for sale 3+1 • 82 m² without real estateJižní, Česká Lípa - Česká Lípa, Liberecký Region

New
Jižní, Česká Lípa - Česká Lípa, Liberecký RegionParking • Balcony 5 m² • Cellar 4 m²
PriceCZK 3,600,000

Nabízím k prodeji svůj prostorný 3+1 byt o celkové ploše 82 m² v osobním vlastnictví, jehož součástí je šatna a spíž a který se nachází v panelovém domě o šesti podlažích. Byt, umístěný v druhém podlaží, je v dobrém stavu a představuje ideální řešení pro rodinu nebo jednotlivce, kteří hledají prostorné a útulné bydlení.

Interiér bytu je nevybavený, což umožňuje realizaci vlastních představ a úprav dle osobního vkusu. Byt disponuje praktickým dispozicím s dostatkem prostoru pro rodinný život, přičemž se vyznačuje i tou správnou mírou soukromí. Součástí nemovitosti je rovněž balkon o ploše 5 m², kde si můžete odpočinout a vychutnat si venkovní atmosféru, a malý sklep o rozloze 4 m², který poskytuje dodatečné úložné prostory.

V případě zájmu o bližší informace či sjednání prohlídky mě prosím kontaktujte prostřednictvím zpráv na komunikační platformě.

Property characteristics

Available from11/05/2026
Building constructionPrecast concrete
Fully furnishedUnfurnished
Listing ID1022245
EPCC - Economical
Usable area82
ConditionGood
Layout3+1
Floor1. floor out of 6
OwnershipPersonal
LocationResidences
Price per unitCZK 43,902.44 / m2
Nemoreport

Are you choosing a apartment?

Make sure you have all the important information!

What does this listing have to offer?

Balcony: 5 m²
Parking
Basement: 4 m²

What you will find nearby

How far to…: