plot for sale, 441 m², Chlumec, Ústecký Region
plot for sale, 441 m², Chlumec, Ústecký Region
plot for sale, 441 m², Chlumec, Ústecký Region
plot for sale, 441 m², Chlumec, Ústecký Region
plot for sale, 441 m², Chlumec, Ústecký Region
plot for sale, 441 m², Chlumec, Ústecký Region
plot for sale, 441 m², Chlumec, Ústecký Region
plot for sale, 441 m², Chlumec, Ústecký Region
plot for sale, 441 m², Chlumec, Ústecký Region
plot for sale, 441 m², Chlumec, Ústecký Region

Plot for sale • 441 m² without real estateChlumec - Žandov u Chlumce, Ústecký Region

New
Chlumec - Žandov u Chlumce, Ústecký Region
PriceCZK 1,750,000

Nabízím k prodeji zahradu v osobním vlastnictví o výměře 441 m² se zahradním domkem o rozloze 37 m². Nemovitost se nachází v zahrádkářské kolonii v klidné části Žandova u Chlumce v Ústeckém kraji.

Zahrada nabízí příjemné soukromí, dostatek zeleně a krásné zázemí pro odpočinek, víkendové pobyty, zahradničení i trávení času s rodinou nebo přáteli.

Do domku je zavedena elektřina. Na zahradu je přivedena užitková sezonní voda, vhodná například pro zalévání a běžné zahradní využití.

Na pozemku se také nachází pergola, menší kůlna na nářadí a skleník.

Díky své velikosti je zahrada dobře udržovatelná, ale zároveň poskytuje dostatek prostoru pro relaxaci, pěstování i další úpravy podle představ nového majitele.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat pro více informací nebo domluvení prohlídky.

Property characteristics

Available from10/05/2026
Land typeGarden
Land space441
Listing ID1021938
OwnershipPersonal
Price per unitCZK 3,968.25 / m2

What you will find nearby

How far to…:

Still looking for the right one?