House for sale 3+kk • 109 m² without real estateKadov - Pole, Jihočeský Region
Kadov - Pole, Jihočeský RegionEquipped • ParkingNabízíme k prodeji venkovskou chalupu s historickým charakterem v klidné lokalitě jižních Čech, nedaleko Blatné a Horažďovic. Výborná dostupnost na Šumavu (Sušice cca 30 km).
Nemovitost je ihned obyvatelná, vhodná jak pro rekreaci, tak i pro trvalé bydlení.
🏠 Dispozice
Přízemí tvoří kuchyně, světnice s původními funkčními kachlovými kamny a zápecím, koupelna se sprchovým koutem a WC, komora a černá kuchyně s původní pecí na chleba.
V podkroví se nacházejí dvě prostorné ložnice vytápěné krbovými kamny.
Součástí je také nebytový prostor s půdou.
🌿 Pozemek a umístění
K chalupě náleží menší zahrádka obklopující dům ze tří stran. Parkování je možné na sousedním obecním pozemku.
Nemovitost se nachází ve velmi klidné slepé ulici s převážně rekreační zástavbou, v okolí louky, lesy a rybníky.
💧 Technické informace
voda z obecního zdroje (dlouhodobě stabilní, bez problémů)
odpad do jímky
ohřev vody elektrickým bojlerem
vytápění: kachlová kamna, krbová kamna, elektrické přímotopy
internet (WiFi)
Chalupa se prodává včetně vybavení (pračka, lednice, myčka apod.).
💰 Cena: 1 990 000 Kč
➕ Možnost rozšíření
Možnost dokoupení samostatné velké stodoly naproti chalupě (na vlastním pozemku), vhodné jako dílna, sklad nebo parkování. Stodola není součástí ceny nemovitosti.
🧭 Shrnutí
venkovská chalupa s historickým charakterem
ihned obyvatelná
klidná lokalita v jižních Čechách
možnost rozšíření o stodolu
Volné po dohodě, k nastěhování ihned.
Property characteristics
| Available from | 06/04/2026 |
|---|---|
| Building construction | Mixed |
| Fully furnished | Fully furnished |
| Ownership | Personal |
| Location of the house | Separate |
| Usable area | 109 m² |
| Price per unit | CZK 18,256.88 / m2 |
| Condition | Good |
|---|---|
| Layout | 3+kk |
| Listing ID | 1009356 |
| EPC | E - Wasteful |
| Location | Quiet area |
| Land space | 300 m² |
What does this listing have to offer?
| Parking |
What you will find nearby
Still looking for the right one?