house for sale, 80 m², Doloplazy, Olomoucký Region
house for sale, 80 m², Doloplazy, Olomoucký Region
house for sale, 80 m², Doloplazy, Olomoucký Region
house for sale, 80 m², Doloplazy, Olomoucký Region
house for sale, 80 m², Doloplazy, Olomoucký Region
house for sale, 80 m², Doloplazy, Olomoucký Region
house for sale, 80 m², Doloplazy, Olomoucký Region
house for sale, 80 m², Doloplazy, Olomoucký Region
house for sale, 80 m², Doloplazy, Olomoucký Region
house for sale, 80 m², Doloplazy, Olomoucký Region
house for sale, 80 m², Doloplazy, Olomoucký Region
house for sale, 80 m², Doloplazy, Olomoucký Region
house for sale, 80 m², Doloplazy, Olomoucký Region
house for sale, 80 m², Doloplazy, Olomoucký Region
house for sale, 80 m², Doloplazy, Olomoucký Region

House for sale 4+kk • 80 m²Doloplazy - Doloplazy, Olomoucký Region

Doloplazy - Doloplazy, Olomoucký RegionPublic transport 4 minutes of walking • Partially equipped • Garage
PriceCZK 2,630,000

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 v obci Doloplazy, okres Prostějov. Dům se nachází v centru obce. Zastavěná plocha domu je 507 m2, její součástí je dvorek a v zadním traktu domu výměnek se stodolou. Tato stodola je přístupná i z vedlejší ulice a lze ji využít jako garáž. Součástí domu je zahrada o výměře 259 m2. Nemovitost je určena k celkové rekonstrukci, kdy zbořením stodoly a výměnku může vzniknou prostor pro rozšíření domu, popřípadě zvětšení zahrady. Do domu jsou navedeny všechny inženýrské sítě, tzn. plyn, elektřina, voda a kanalizace jsou obecní. Vytápění je řešeno plynovým kotlem.

​V obci Doloplazy je mateřská škola, obchod s potravinami i praktický lékař. Sjezd na dálnici je 5 km a díky tomu je výborná dostupnost do Prostějova 16 km, do Vyškova 16 km, Kroměříže 22 km a Olomouce 35 km. Z obce je dobré i vlakové a autobusové spojení. Nemovitost je k dispozici ihned.

​PENB: G* (údaj není k dispozici, bude aktualizován)

Property characteristics

ConditionBefore reconstruction
Layout4+kk
Listing ID1007890
EPCG - Extremely uneconomical
Usable area80
Total floors1
Building constructionMixed
Fully furnishedPartly
OwnershipPersonal
Location of the houseSeparate
Land space762
Price per unitCZK 32,875 / m2
Nemoreport

Are you choosing a house?

Make sure you have all the important information!

What does this listing have to offer?

Garage
MHD 4 minutes on foot

What you will find nearby

Public transportDoloplazy
🚶 315 m (4 mins)
Post officeDobromilice
🚘 2,259 m (3 mins)
ShopObecní prodejna ENAPO
🚶 176 m (2 mins)
RestaurantNa Pinduli
🚘 1,680 m (2 mins)
Pharmacy
🚘 4,511 m (7 mins)
SchoolMasarykova ZŠ a MŠ
🚘 2,809 m (4 mins)
Kindergarden
🚘 1,678 m (2 mins)
Sports fieldSOKOL
🚘 2,116 m (3 mins)
Playground
🚘 2,171 m (3 mins)

How far to…: