1 bedroom with open-plan kitchen flat for sale, 50 m², Harrachov, Liberecký Region

Flat for sale 2+kk • 50 m² without real estateHarrachov - Harrachov, Liberecký Region

Harrachov - Harrachov, Liberecký RegionEquipped • Lift • Garage • Cellar 3 m² • Terrace 46 m²
PriceCZK 6,300,000Save CZK 190,000CZK 6,490,000

Nabízím k prodeji světlý a plně vybavený byt 2+kk v osobním vlastnictví, situovaný v pečlivě udržované cihlové budově. Byt o rozloze 50 m² se je v dobrém stavu. Nemovitost se nachází ve 2. patře pětipatrového apartmánového domu, který je vybaven výtahem a nabízí i bezbariérový přístup. K bytu náleží také garáž a sklep o ploše 3 m². Výjimečnou předností této nemovitosti je prostorná terasa o rozloze 46 m². Obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem je orientovaný na jih, s výstupem na terasu a krásným výhledem na Harrachov a Čertovu horu s červenou sjezdovkou. Neprůchozí ložnice je orientovaná na západ, taktéž s výstupem na terasu. Dále vstupní hala a koupelna s vanou a WC. V bytě Skylink a HarrachovNet. Hned vedle budovy je les. Vlakové nádraží a golfové hřiště je 1,5 km od domu. Při rychlém jednání možná sleva.

V případě vážného zájmu mě neváhejte kontaktovat skrz zprávy na komunikační platformě.

Property characteristics

ConditionVery good
Layout2+kk
Floor2. floor out of 5
Listing ID1006232
EPCG - Extremely uneconomical
Usable area50
Building constructionBrick
Fully furnishedFully furnished
HeatingCentral
OwnershipPersonal
LocationSuburb
Price per unitCZK 126,000 / m2
Nemoreport

Are you choosing a apartment?

Make sure you have all the important information!

What does this listing have to offer?

Wheelchair accessible
Garage
Terrace: 46 m²
Basement: 3 m²
Lift

What you will find nearby

How far to…: