Small studio flat for sale, 28 m², Hlavatého, Prague, Prague

Flat for sale Small studio • 28 m² without real estateHlavatého, Prague - Háje

Hlavatého, Prague - HájePublic transport 1 minute of walking • Partially equipped • Lift • Cellar 1 m²
PriceCZK 4,900,000

Nabízím k prodeji byt v osobním vlastnictví 1+kk o celkové rozloze 28m2, který je po částečné rekonstrukci. Byt se nachází ve 13. patře. Při vstupu do bytu vcházíte do menší předsíně ze které se dostanete do zrekonstruované koupelny. WC je samostatné. Kuchyňská linka je vybavena varnou deskou, lednicí, na podlahách plovoucí podlaha + dlažba, plast.okna. Dům je po částečné rekonstrukci. Kolem domu je plno zeleně. Parkování přímo před domem. K bytu náleží i sklepní koje. Vzdálenost pouze 5 min. pěšky od stanice Metra Háje.

Property characteristics

Available from27/03/2026
Building constructionPrecast concrete
Fully furnishedPartly
HeatingCentral
OwnershipPersonal
ReconstructionBathroom unit
Usable area28
ConditionGood
LayoutSmall studio
FloorGround floor
Listing ID1006156
EPCG - Extremely uneconomical
LocationResidences
Price per unitCZK 175,000 / m2
Nemoreport

Are you choosing a apartment?

Make sure you have all the important information!

What does this listing have to offer?

Basement: 1 m²
MHD 1 minute on foot
Lift

What you will find nearby

Public transportHorčičkova
🚶 112 m (1 min)
Post officePraha 415
🚘 1,779 m (5 mins)
ShopMOVA Market
🚶 93 m (1 min)
BankFio banka
🚶 285 m (3 mins)
RestaurantKozlovna U Soudku
🚶 357 m (4 mins)
PharmacyPharmacentrum Háje
🚶 598 m (7 mins)
SchoolSŠ Podnikatelská akademie
🚶 330 m (4 mins)
KindergardenMŠ Janouchova
🚶 310 m (4 mins)
Sports fieldTJ Háje
🚶 725 m (9 mins)
Playground
🚶 215 m (3 mins)

How far to…:

Still looking for the right one?