Looks like your connection has been lost or our server is under maintenance. Our website functions may be disabled.

This listing is no longer active

Flat for sale 1 bedroom • 34 m² without real estateStroupežnického, Ústí nad Labem, Ústecký Region

Proven property
Stroupežnického, Ústí nad Labem, Ústecký RegionPublic transport 3 minutes of walking • Equipped • Parking
PriceCZK 1,600,000


Byt 1+1 o celkové ploše 34 m2 v cihlové budově staršího typu. Tato bytová jednotka je v ve velmi dobré kondici a je tvořena kuchyní, obývacím pokojem, koupelnou s WC a technickou místností. V bytě jsou plovoucí podlahy, stmívatelné osvětlení a plastová okna. Součástí prodeje je i kompletní zařízení bytu, včetně velmi kvalitní rozkládací pohovky určené pro každodenní použití (s certifikací pro toto užití), televizor, psací stůl atd. Vytápění bytu a ohřev vody zajišťuje nově instalovaný plynový kotel. Měsíční příspěvek do fondu oprav je 1680 Kč. K dispozici je také WiFi připojení od lokálního poskytovatele, včetně možnosti sledování online televize.

Tento byt je situovaný v centru Ústí nad Labem s bezproblémovou dostupností do všech důležitých bodů, včetně pošty, zastávky MHD, obchodů, škol, restaurací a dalšího.

Apartment 1+1 with a total area of 34 m2 in an older brick building. This apartment unit is in very good condition and consists of a kitchen, living room, bathroom with toilet and utility room. The apartment has floating floors, dimmable lighting and plastic windows. The sale also includes the complete furnishing of the apartment, including a very high quality convertible sofa bed designed for everyday use (with certification for this use), TV, desk, etc. Heating of the apartment and water heating is provided by a newly installed gas boiler. The monthly contribution to the repair fund is 1680 CZK. There is also a WiFi connection from a local provider, including the possibility of watching online TV.

This apartment is situated in the centre of Ústí nad Labem with easy access to all important points, including post office, public transport stop, shops, schools, restaurants and more.

Property Characteristics

Listing ID784660
Layout1 bedroom
Available from26/05/2023
Floor4
Konstrukce budovyBrick
RisksPrověřit »
Užitná plocha34
Fully furnishedFully furnished
ConditionVery good
OwnershipPersonal
EPCG - Mimořádně nehospodárná

Vybíráte byt?

Make sure you have all the important information!

Additional information

Parking
MHD 3 minutes on foot

What you will find nearby

Public transportHraničář
🚶 289 m (3 min)
Post officeÚstí nad Labem 1
🚶 420 m (5 min)
ShopBilla
🚶 338 m (4 min)
BankČeská spořitelna
🚶 295 m (4 min)
RestaurantPivovarská šenkovna
🚶 286 m (3 min)
PharmacyU Hraničáře
🚶 340 m (4 min)
SchoolZŠ Elišky Krásnohorské
🚶 676 m (8 min)
KindergardenSMŠ Bělehradská
🚶 485 m (6 min)
Sports fieldSportovní střelnice
🚘 1,252 m (5 min)
Playground
🚘 1,556 m (4 min)

How far to…:

Still looking for the right one?

Set up a watchdog. You will receive a summary of your customized offers 1 time a day by email. With the Premium profile, you have 5 watchdogs at your fingertips and when something comes up, they notify you immediately.