Průvodce úspěšným prodejem nemovitosti

Prodat nemovitost není tak složité, jak se na první pohled může zdát. Online si dnes koupíte dovolenou, objednáte taxi nebo založíte účet v bance, tak proč neprodat i nemovitost? Přemýšlíte-li o prodeji vašeho bytu či rodinného domu, bude se vám hodit náš jednoduchý průvodce, jak prodat nemovitost bez realitky.

Calculate how much you’ll save by selling your property with Bezrealitky

With Bezrealitky, you don’t pay any agency fees.

Property price:

CZK
CZK 0
CZK 20,000,000

Average real estate agency fee:

4%

With this fee rate, you’ll save:

CZK 134 000

Sell and buy smartly and commission-free.

Jak prodat nemovitost bez realitky 

Úspěšný prodej nemovitosti se skládá z několika kroků. Přípravu prodeje zahájíte odhadem ceny nemovitosti, jejím nafocením a zajištěním energetického štítku. Cena, fotografie a výstižný popis vytvoří základ prodejního inzerátu, na který budou odpovídat zájemci o koupi. Poradíme vám nejen, jak z nich vybrat ideální kupce, ale také způsob provedení prohlídky vašeho domu nebo bytu.

S vybraným kupcem musíte nejprve uzavřít smlouvu budoucí kupní. Teprve poté následují další body převodu nemovitosti zahrnující podpis kupní smlouvy, zápis na katastr nemovitostí a převod financí. Až budete mít tuto část prodeje nemovitosti zdárně za sebou, můžete byt (rodinný dům) předat novému majiteli. Ukážeme vám jak na předání, kdo platí daň za převod nemovitosti i celý proces převedení smlouvy na odběr energií na nového majitele. 

You Might Be Interested