This listing is no longer active

Similar listings

  • Rent
  • Flat
  • 2 bedroom, 2+kk, 3+1, 3+kk

Show all listings

Flat to rent 2 bedroom • 74 m² without real estateVrchlického, Plzeň - Plzeň, Plzeňský Region

Vrchlického, Plzeň - Plzeň, Plzeňský RegionPartially equipped
Monthly rentCZK 8,000

+ Service chargesCZK 3,000

Nabízíme k pronájmu krásný světlý zrekonstruovaný třípokojový byt v Plzni na Borech - dvě samostatné neprůchozí ložnice (každá cca 18m2) a obývací pokoj s prostorným kuchyňským koutem (18m2). V bytě je spíž, WC je oddělené od koupelny. Obě ložnice mají nová plastová okna a jsou vybaveny nábytkem (postel, psací stůl, šatní skříň). Topení a ohřev teplé vody je zajištěn samostatným plynovým kotlem. K bytu náleží sklepní kóje a společná zahrada. Dům se nachází v příjemné lokalitě poblíž parku, tramvajových a trolejbusových zastávek, nákupního centra a univerzity (FPE).

Byt je k pronájmu pouze pro STUDENTY.

K nastěhování od 1.9.2015.

Nájem 8.000,-Kč/měsíčně, záloha na poplatky 250,-Kč na osobu/měsíčně + spotřeba energií (aktuální spotřeba pro 3 osoby je max. 3.000,-/měsíčně). Kauce ve výši 8.000,-Kč.

Property characteristics

Building constructionBrick
Fully furnishedPartly
Listing ID382862
LocationQuiet area
Price per unitCZK 108.11 / m2
Layout2 bedroom
Floor1. floor
OwnershipPersonal
Usable area74

What you will find nearby

How far to…:

Still looking for the right one?