This listing is no longer active
Flat to rent 1 bedroom • 36 m² without real estateAdelova, Plzeň - Plzeň, Plzeňský Region
Adelova, Plzeň - Plzeň, Plzeňský RegionEquippedByt v Adelově ulici v Plzni - ihned volný. Byt 1+1 k pronájmu, 36 m2, 2.patro, výtah, panel. dům po rekonstrukci včetně zateplení, plastová okna, pův. umakartové jádro, ústřední topení. Byt zařízený nábytkem vč. postele, nová kuchyňská linka, lednice a plyn. sporák, pračka, volný od 1.10.2016, MHD a občanská vybavenost.
Minimální délka pronájmu je 1 rok, dlouhodobý pronájem je možný.
Nájem 7000 Kč + poplatky 3500 Kč (vč. el. a plynu v případě obsazení 1 osobou).
Kauce: 2 nájmy a 2 zálohy na služby zaplacené hotově s 1. nájmem po podpisu smlouvy.
Property characteristics
| Building construction | Precast concrete |
|---|---|
| Fully furnished | Fully furnished |
| Listing ID | 32183 |
| Location | Quiet area |
| Price per unit | CZK 194.44 / m2 |
| Layout | 1 bedroom |
|---|---|
| Floor | 2. floor |
| Ownership | Personal |
| Usable area | 36 m² |
What you will find nearby
Still looking for the right one?